אימונים מאמן כושר אישי | מאמר אימונים יעודיים: פילאטיס, יוגה, קיקבוס - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
אימונים

אימונים יעודיים: פילאטיס, יוגה, קיקבוס

אימונים >>

פילאטיס

שיטת פילאטיס, כמו שיטות רבות מתחומים שונים, נולדה מתוך כורח המציאות, מתוך צורך ממשי. ממציאה, ג'וזף הוברטוס פילאטיס (1883 -1967 ), המציא אותה במטרה לחזק ולשקם פצועי מלחמה. 
פילאטיס היא שיטת תרגול המשפרת את היציבה וכתוצאה ממנה משפרת את התפקוד היומיומי של המתרגלים אותה. 
היא נובעת מהתפיסה מההכרה, כי יציבה מעוותת, בלתי יציבה, ונשימה לא נכונה גורמים לערעור שיווי משקל גופני ועלולים לגורם למחלות שונות. 
באמצעות סדרת תרגילים מגוונים, בעלי עצימות משתנה, מתקנים את חוסר האיזון, מחזקים את השרירים, משפרים את היציבה וכתוצאה מכך מתאזן שיווי המשקל, הגוף נעשה חזק וגמיש יותר, יכולת הנשימה משתפרת וחל שיפור בתפקודם של האיברים הפנימיים.

לקריאה מורחבת על פילאטיס לחצו כאן

 

יוגה

מקורה של היוגה היא מהחכמה ההינדית שמשמעותה לאחד בין הנפש והתודעה ולהגיע למצב בו החושיים אינם מתגרים על ידי גירויים חיצוניים. היוגה מעבירה אותך מסע קסום המעניק לך את היכולת להגיע לשלווה אמיתית, להתמזג עם המהות ולהתמודד עם קשיים נפשיים ופיזיים.

הצלחתה של שיטה ותועלתה תלויים בין השאר – ולא אחת בעיקר – בקשר הנוצר בין המורים ליוגה לתלמידיהם (אכן, יוגה היא תהליך של למידה ותרגול מתמידים- למתמידים...). היות והיוגה משפרת את הכושר הגופני ניתן לראות במורה מאמן כושר אישי, גם אם וכאשר השיעור נערך במסגרת קבוצתית.
מבין שיטות היוגה השונות – שיבננדה יוגה היא מן המפורסמות והרווחות שבהן. ייחודה של השיטה בתרומתה להשגת הרפיה ורוגע, כתנאי חיוני והכרחי גם להתפתחות אישית ורוחנית. 
בשיטה מושם דגש על ביצוע מדויק ומוקפד של תנוחות, על נשימה עמוקה ותזונה נכונה.

 

לקריאה נוספת על יוגה לחצו כאן

 

 

קיקבוקס

אימון אינטנסיבי של פעילות אירובית המשלב אלמנטים מעולם אומנויות הלחימה.
אף שהוא מכונה ונמנה כספורט לחימה – אין בו אלימות
הוא משלב כוח, גמישות, לב ריאה. מבחינת התועלת – הוא, כשלעצמו, מכון כושר
האימון כולל מגוון של תרגילי בטן, גמישות וכוח. למתאמן/ת הנאה מרובה ושרפת קלוריות מוגברת.  

לקריאה נוספת על קיקבוקס לחצו כאן 

חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: