אימונים מאמן כושר אישי | מאמר אימונים פונקציונאלים ו-TRX - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
אימונים

אימונים פונקציונאלים ו-TRX

אימונים >>

פרסונל טריינרס מתמחים באימוני TRX המבוססים על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף.
הפעילות, הנעשית באמצעות רצועות הכושר התלויות, מאתגרת את כל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה (CORE).
אימון הtrx  הנו חלק מהאביזרים שאנו משתמשים לביצוע אימון פונקציונאלי אשר מטרתו שיפור המצב הבריאותי, חיזוק השרירים ושיפור שיווי המשקל.לאימון זה ביקוש רב מעצם יכולתם של המתאמנים להתמיד בביצוע התרגילים השונים ושיפור איכות החיים הנגלה לעין במהירות.האימונים הפונקציונאליים הם אימוני מפתח בתחום הפיזיותרפיה ומעולים לשיקום לאחר פציעות וניתוחים.

למידע נוסף השאירו פרטים עכשיו ותתחילו את השינוי!

האימונים הפונקציונאליים הם אימוני מפתח בתחום הפיזיותרפיה ומעולים לשיקום לאחר פציעות וניתוחים.

 

 

 

חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: