אימונים מאמן כושר אישי | מאמר אימונים שיקומיים ויציבה נכונה - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
אימונים

אימונים שיקומיים ויציבה נכונה

אימונים >>

יציבה נכונה מתבטאת ביכולתו של הגוף לשמור על איזון  (שיווי המשקל) על ידי חלוקת העומס באופן שווה על כל חלקי הגוף.


במצב של יציבה נכונה השרירים פועלים במייטבם, זרימת הדם אופטימאלית, הנשימה יעילה וכלל האיברים הפנימיים מתפקדים ביעילות.

חשיבות התאמת התרגילים במצבים של חוסר יציבות ואימוניים שיקומיים הם הכרחיים, על התרגילים להיות בהתאם לגיל המתאמן, מצבו הגופני ומטרותיו, שכן אימון לא נכון עלול לגרום לנזק ו/או לחוסר יעילות מראיית המתאמן.  


בפרסונל טריינרס צוות מאמנים המומחים באיבחון יציבה לא נכונה, אבחון ליקויים, בהתאמת תרגילים, ושיפור משמעותי באיכות חייו של כל מתאמן. 

בעת התרגילים ניתן דגש על השרירים העמוקים והמייצבים, שרירי ה- core.

כל מתאמן מקבל ייעוץ וליווי צמוד על ידי מאמן כושר אישי בו הוא מקבל הסבר על ליקוייו, על התרגילים המתאימים לו וסדרת אימונים מותאמת. 

 

 

 

 

חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: