המלצות - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
המלצות
אני עדיין לא מאמינה!
אני עדיין לא מאמינה שהייתי מסוגלת לעשות את מה שעשיתי היום אבל כנראה שהרצון גובר על כל מגבלה , וזה באמת הרבה בזכותכם!!
 
תודה יניב!!
תודה יניב על האימון נהניתי מאוד, היה מרענן ועכשו אני גם מבינה למה אתה גם מקבל כל כל הרבה קומפלימנטים . שבת שלום ושוב תודה!!
 
לא האמנתי שאני מסוגלת לעשות כושר גופני
סתם בא לי לשתף אותך, היום מדדו לי את ערכי הסוכר שהיו לגמרי תקינים ולא ראיתי מספר כזה מזה שנים ואני ממש נרגשת, שלא נדבר על הק?ג שאני משילה מעצמי מדי שבוע. יניב זה לא מובן מאליו,  שנים לא האמנתי שאני מסוגלת לעשות כושר גופני והיום אני רואה לא רק שאני מסוגלת אלא מחכה לזה. היום אני מאושרת לשמוע את התוצאות ולראות לאיזה הישגים אני מגיעה. כמובן שקודם כל בזכות הרצון שלי אבל גם לא מעט בזכותכם, ללא התמיכה שאני מקבלת מהמאמן שלי וממך יניב לא הייתי יכולה להצליח ולהשיג את המטרה. בכל  הזדמנות אני מספרת עליכם ועל החשיבות לעשות כושר גופני וכמובן להמליץ על  מאמן כושר אישי,  זה הפתרון הטוב ביותר למי שמתעצל להתאמן לבד או ללכת למכון כושר. שוב שמחה מכל רגע שהגעתי אליכם ואם בזכותכם אגיע למטרות שלי אז זה הרווח הנקי שלי. תודההההה שם בדוי
 
המפעל שלך מעורר השראה
שלום יניב! הרגשתי צורך לשתף אותך גם הפעם, היו לנו כבר כמה שיחות על האימונים שלי , אבל עכשו אחרי כמעט חודשיים וחצי שאני מתאמנת עשיתי את הבלתי יאמן מבחינתי, אני שורדת ולא מעט בזכות קוסטה המאמן שלי, הוא גרם לי לשנות את התפיסה ולחבר אותי מהר מאוד לכל מה שקשור בכושר גופני ולתזונה נכונה ולראיה הופתעתי אתמול (אני במעקב דיאטנית) כשירדתי כמה קילוגרמים יפים, לחץ הדם שלי השתפר ורמות וגם רמות הסוכר שלי. אני עכשו מבינה עד כמה יש חשיבות לשמור על כושר גופני . הרצון וההתמדה שלי הם לא רק בזכותי אלא גם בזכות המאמן ששלחת לי, בזכות העדינות, הסובלנות , הכרת המגבלות שלי הן הפיזיות והן הרפואיות אני מצליחה . ועל כל זה אני מוקירה לכם תודה וגם לך ולמפעל היפה שאתה מנהל. אם בזכות המאמן שלי מצב בריאותי ימשיך להשתפר זה הרבה בזכות המוטיבציה שלי ולא מעט מהרצון של קוסטה שאני אצליח ועל כך יישר כח לכם. שם בדוי
 
לא הייתי מגיעה למה שאני היום
כשאני אומרת מאמן כושר אישי - התגובה הראשונה שני שומעת מאנשים היא שזה שטויות ואפשר לעשות הכל לבד!  לאחר אינסוף דיאטות ( גם מול דיאטניות ) ואינסוף "הליכות", הבנתי שאני לא מתקדמת לשום מקום! למרות שרציתי מאוד להוריד את הקילוגרמים המיותרים ( כולם אומרים שזה עניין של רצון ) לא הצלחתי! הייתי על סף ייאוש,  עד שהבת שלי הזמינה לי מאמן כושר אישי - לאימון ניסיון בבית. כבר ב 10 דק' הראשונות של השיחה שלנו הבנתי עד כמה חייתי לא נכון - הארוחות היו בתזמוניים שגויים והפעילות שעשיתי הייתה לא נכונה עבורי. המאמן המדהים שלי התאים לי תוכנית אימונים במיוחד בשבילי, עשינו אותה יחד והוא עזר לי להתמיד בארוחות נכונות ובריאות.    ללא מאמן כושר אישי לא הייתי מגיעה למה שאני היום! לכן כל מי שחושב שזה שטויות שיחשוב שוב, זה משנה חיים ! תודה רבה לפרסונל טריינרס על השירות החם והאדיב וכמובן על התמיכה האינסופית של מאמן הכושר האישי שלי.  ממליצה בחום! גלית. 
 
פרסונל טריינרס היקרים
לחברת פרסונל טריינרס,  רציתי להודות לכם על השירות האדיב והמקצועי!! בזכותם עליתי חזרה על דרך המלך, החיים שלי נראים ומרגישים הרבה יותר טוב! רציתי להודות במיוחד למאמן שלי שתמך בי בכל הדרך והציל אותי מהפיתויים הקשים!! מעריכה מאוד, רעות אברהם 
 
המלצה אישית
שלום רב, אני בת 35, מנהלת בכירה בחברה מובילה בתחומה, ובעלת ניסיונות אינסופיים בדיאטות ובחוגי ספורט למיניהם. במהלך החודשים האחרונים התחלתי להתאמן עם מאמן כושר אישי , יניב מיימון מבית Personal trainers. המשימות ששמנו לעצמנו במהלך האימון: בריאות, הורדת משקל, חיטוב הגוף וכיף. ככל אדם שמן, אימונים לא ממש באים לי בקלות והספורט החביב עלי הוא אכילת קרמבואים.
  להפתעתי, אחרי 10 אימונים מצאתי את עצמי מעלה את האימונים מפעמיים בשבוע לשלוש פעמים, ואחרי 20 אימונים מצאתי את עצמי ממליצה לכל חברי וחברותי לעבור לשירותיו של יניב. אחרי חודשיים של אימונים, רזיתי כ- 5 ק"ג והתחושה הכללית היא שהשמיים הם הגבול!   ההמלצה שלי על יניב מבוססת בעיקר על תוצאות ועל אישיותו: יכולתו להתאים עצמו אלי (בשעות לא שגרתיות), לדאוג לי מעבר לשעות האימון (סמסים, שיעורי בית), אכפתיות וכנות, הופכת את האימון מ"שעת כושר" ל"שעת אושר"   יניב ניחן באישיות מלבבת, אחריות אישית גבוהה, אכפתיות וכל זאת עם מקצועיות ללא פשרות.   אני שמחה להמליץ על יניב מימון כמאמן כושר אישי ועל חברת Personal Trainers כדבר החם הבא.   שירה  
 
מאמן כושר אישי אורי ישראלי
  לכל מאן דבעי  הנדון: מכתב המלצה למאמן אישי מר אורי ישראלי
   זכיתי להתאמן מזה מספר חודשים אצל personal trainers. אורי הנו מאמן מקצועי בצורה יוצאת מגדר הרגיל , עדין, סבלני באופיוובעל כישורי תקשורת בין אישית מעולים. ניכר באורי כי הנו מאמן כושר אישי מזה שנים רבות והאימונים מגוונים תמיד ועונים לציפיות המתאמן. כפי שכבר ציינתי, לעונג היה לי להתאמן אצל אורי ואני ממליץ עליו בכל לב הן כמאמן מקצועי מאין כמוהו והן כאדם נוח ולבבי.      בברכה ד"ר אריאל אקשטין
 
לכל מאן דבעי
  לכל מען דבעי, במהלך שלושת החודשים האחרונים אני מתאמנת עם personal trainers אימוני קיקבוקסינגג. ברצוני לשבח את המקצועיות, הרצינות והאדיבות של החברה. לאחר שנים של אימונים עם מאמנים פרטיים אני יכולה לומר שיניב שייך לזן של המצוינים משום שהוא משלב יחד עם מקצועיותו גם רגישות, סובלנות וגמישות. מיד לאחר השיעור הראשון נרשמתי ל30 שיעורים נוספים בידיעה שלא רק שאשפר את כושרי ומיומנותי, גם אזכה בידיד נוסף. בברכה, אילנית מנכ"ל משותף CO - CEO
 
מאמן כושר אישי שהחזיר אותי לחיים
  סבלתי מהפרעות אכילה מאז שאני זוכרת את עצמי.  כבר בגיל צעיר מאוד הייתי מוטרדת ממראה גופי – תמיד הייתי נראית לעצמי שמנה, לא פרופורציונית. 
בגיל ההתבגרות המצב החמיר, התחלתי להרעיב את עצמי והתמכרתי לכושר גופני. 
הייתי יכולה להעביר יום שלם על שני קרקרים בלבד, בריצה אינסופית על ההליכון. 
לאחר זמן מה הורי הבחינו בשינוי הקיצוני שעברתי, אך זה כבר היה מאוחר מדיי והגעתי למצב בו נאלצתי לעבור אשפוז. 
אחרי האשפוז היו תקופות טובות יותר וגרועות יותר, אך המחשבות שאני לא מספיק רזה, לא מספיק בכושר, עדיין המשיכו להעסיק אותי ללא הרף. 
ההחלטה למצוא מאמן כושר אישי הייתה שרירותית, אך במהרה גיליתי שמאמן הכושר האישי שלי החזיר אותי לחיים. האימונים הראשונים היו קשים. 
מאמן הכושר שלי דחף אותי לאהוב את עצמי, להעריך את עצמי, לזכור כל הזמן שמגיע לי. 
כל אלה מחשבות אליהן לא הייתי רגילה מעולם. 
התרגלתי לחשוב על גופי כעל אויב שלי, ומאמן הכושר שלי לימד אותי לחשוב עליו כעל חבר טוב שעלי לטפח ולהשקיע בו.
  מעבר לאימוני הכושר הגופני פרסונל טריינרס סייעו לי גם בתזונה נכונה. 
אם עד עכשיו הייתי בטוחה שעל מנת לקבל תוצאות מירביות באימוני כושר ישנו צורך במיעוט באוכל,  הוכיחו לי שההיפך הוא הנכון. 
אימוני כושר טובים, במהלכם באמת אעצב את גופי ואחזור לגזרתי הקודמת, בה נראיתי בריאה ורעננה ואכן הייתי כזו, כוללים אכילה של קלוריות רבות. 
תזונאי קליני מטעם החברה הסביר לי כיצד לאזן בין המזונות השונים ולספק לגופי את אבני הבניין החיוניות להן הוא זקוק כל כך על מנת להחזיר אותי למראה האנושי שלי. במהרה התחלתי לראות תוצאות – גופי חזר למראה בריא, וכבר לא נראיתי כמו שק של עור ועצמות. 
אך מעבר למראה הפיזי שלי, ששימח אותי מאוד, גם מצבי הנפשי השתפר פלאים. 
ראיתי שאני יכולה לאכול מה שאני רוצה, אפילו בכמויות גדולות, להינות מאימוני כושר ולא לסבול על ההליכון, כל זאת ועדיין להיראות טוב ולאהוב את עצמי. 
מאמן הכושר שלי עזר לי להבין כי התחושות שלי שאינני שווה, שאני שמנה מדי, שגופי מעוות, כולן הגיעו מהרגשה פנימית. 
ברגע שהתחלתי להתמיד באימונים, בתזונה הנכונה, למעשה נכנסתי למסגרת. 
המסגרת הזו אפשרה לי לראות את עצמי כמו שאני באמת – בחורה צעירה שכל חייה לפניה, שאוהבים אותה ונהנים להיות בחברתה, גם אם אינה נראית כמו אחת הדוגמניות (מלאות שיפוצי הפוטושופ...) שבעיתונים. צעירות רבות בארץ ובעולם עוברות את מה שאני עברתי, חלקן סובלות במשך שנים רבות ולא יודעות מה לא בסדר איתן. 
תודה רבה מכל הלב לפרסונל טריינרס שעזרו תמכו והפגישו ביני לבין המאמן שעזר לי להבין מה אני שווה, ואני ממליצה על דרך זו לכל הנערות והנשים האחרות שקוראות שורות אלה.
 
מאמן כושר אישי יניב מימון
לכל המעונין הנדון: מר יניב מיימון – המלצה אני ממליץ ללא סייג על מר יניב מיימון המשמש כמדריך הכושר האישי שלי מזה כ-3 שנים, במסגרת החברה שהקים. יניב הוא מדריך מקצועי ואמין, שחולל שינוי משמעותי באורח חיי, והביא אותי לעיסוק קבוע בספורט, הכולל פעילות אירובית, חיזוק השרירים ובניית מסת שריר. בעקבות העבודה עם יניב ירדתי במשקל בצורה משמעותית, ירידה הנשמרת גם היום, הגעתי להישגים ספורטיביים, אותם לא ידעתי אף פעם בחיי, מראה גופי השתנה באופן משמעותי, ואני חש בריא ונמרץ יותר. יניב הוא אדם אמין, רציני, מסור, קפדן, גמיש ונדיב, עבודתו שילבה מאז ומתמיד גם ייעוץ בענייני תזונה ואורח חיים, ניטור משקל הגוף, אחוז השומן ופרמטרים אחרים של השמנת יתר. ליניב יכולת מופלאה לעודד שינוי גם מחוץ לשעות האימון. הוא רגיש מאד ליכולות ולצרכים של המתאמן, ורותם אותו בכשרון לכיוון הרצוי. יניב יצירתי מאד בדרך האימון שלו ובגישתו לאנשים, הוא מוצא דרך להתאים את תוכנית האימונים לצרכים ולמסגרת החיים הייחודית של כל מתאמן, ולהביאו לפעילות מתמשכת ואפקטיבית. במשך השנים למדתי שהוא מוערך מאד בקרב המאמנים, שאת חלקם הוא ניהל וחנך במסגרות שונות. אני משוכנע שיניב ברצינותו, במקצועיותו, בכושר ההתמדה שלו ובמרצו יגיע עם החברה שהקימו הוא ואורי להישגים רבים בתחום האימון האישי המותאם לצורכי המתאמן, והנעשה בביתו או במקום הנוח לו. בברכה, דר' גיל פייר (אל"ם במיל') סמנכ"ל במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב) ועד לפני כחצי שנה מפקד המרכז לשירותי רפואה וציוד רפואי בצה"ל
 

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: