המלצות מאמן כושר אישי | מאמר מאמן כושר אישי יניב מימון - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
המלצות

מאמן כושר אישי יניב מימון

פורסם ע"י Administrator (admin) ב 13-03-2013
המלצות >>

לכל המעונין

הנדון: מר יניב מיימון – המלצה
אני ממליץ ללא סייג על מר יניב מיימון המשמש כמדריך הכושר האישי שלי מזה כ-3 שנים, במסגרת החברה שהקים. יניב הוא מדריך מקצועי ואמין, שחולל שינוי משמעותי באורח חיי, והביא אותי לעיסוק קבוע בספורט, הכולל פעילות אירובית, חיזוק השרירים ובניית מסת שריר. בעקבות העבודה עם יניב ירדתי במשקל בצורה משמעותית, ירידה הנשמרת גם היום, הגעתי להישגים ספורטיביים, אותם לא ידעתי אף פעם בחיי, מראה גופי השתנה באופן משמעותי, ואני חש בריא ונמרץ יותר.
יניב הוא אדם אמין, רציני, מסור, קפדן, גמיש ונדיב, עבודתו שילבה מאז ומתמיד גם ייעוץ בענייני תזונה ואורח חיים, ניטור משקל הגוף, אחוז השומן ופרמטרים אחרים של השמנת יתר. ליניב יכולת מופלאה לעודד שינוי גם מחוץ לשעות האימון. הוא רגיש מאד ליכולות ולצרכים של המתאמן, ורותם אותו בכשרון לכיוון הרצוי. יניב יצירתי מאד בדרך האימון שלו ובגישתו לאנשים, הוא מוצא דרך להתאים את תוכנית האימונים לצרכים ולמסגרת החיים הייחודית של כל מתאמן, ולהביאו לפעילות מתמשכת ואפקטיבית. במשך השנים למדתי שהוא מוערך מאד בקרב המאמנים, שאת חלקם הוא ניהל וחנך במסגרות שונות.
אני משוכנע שיניב ברצינותו, במקצועיותו, בכושר ההתמדה שלו ובמרצו יגיע עם החברה שהקימו הוא ואורי להישגים רבים בתחום האימון האישי המותאם לצורכי המתאמן, והנעשה בביתו או במקום הנוח לו.
בברכה,
דר' גיל פייר (אל"ם במיל')
סמנכ"ל במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב) ועד לפני כחצי שנה מפקד המרכז לשירותי רפואה וציוד רפואי בצה"ל
חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: