חבילות ומבצעים - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
חבילות ומבצעים
תזונה תזונה
מעוניין בתזונאי אישי ללא קשר לאימון גופני? פרסונל טריינרס מספקת לך בנוסף חבילה הכוללת תזונאי קליני מוסמך המגיע לביתך ומתאים לך באופן אישי תוכנית תזונה.   התוכנית מלווה במעקב שבועי צמוד הכולל מפגשים בבית הלקוח וייעוץ טלפוני.  
 
מתחתנים מתחתנים
כולם רוצים להראות טוב לקראת היום הגדול בחייהם!! 
פרסונל טריינרס מציעים לכם חבילה זוגית / יחיד במחיר מיוחד. האימון יתמקד בהצרת הקיפים, חיטוב הגוף וייתן לכם להרגיש טוב יותר לקראת היום הגדול.
 
אימון ילדים אימון ילדים
אימוני כושר אישיים המותאמים לקטינים ומועברים ע"י מאמן כושר המוסמך במיוחד לעבודה זו.
האימון משפר קורדינציה,מטפל בהפרעות קשב,מלמד יציבה נכונה ויחד עם זאת מאפשר לילדים לבצע פעילות גופנית באווירה של כיף ולשמור על אורך חיים בריא.
האימון יכול להתבצע בקבוצות של עד חמישה ילדים.
 
קיקבוקסינג קיקבוקסינג
  אימון אינטנסיבי של פעילות ארובית המשלב אלמנטים מעולם אומנויות הלחימה.
האימון כולל מגוון של תרגילי בטן, גמישות וכוח. למתאמן/ת הנאה מרובה ושרפת קלוריות מוגברת.
 
אימון כושר זוגי / קבוצתי אימון כושר זוגי / קבוצתי
לא אוהבים להתאמן לבד? רוצים להתאמן עם חבר? פרסונל טריינרס מציעים לך אימון אישי עד חמישה אנשים. תוכנית האימון ותוכנית התזונה תותאם לכל אחד באופן אישי.
 
אימון כושר אישי אימון כושר אישי
האימון ניתן ע"י מאמן כושר אישי המגיע עד אליך לבית / משרד/פארק או בכל מקום הנוח לך,המאמן מגיע עם כל הציוד הדרוש ולאחר הבנת המטרות והרצונות בונה תוכנית אימון המותאמת לך באופן אישי. אחר כל התהליך עוקב יועץ הכושר של החברה ותזונאי קליני מוסמך אשר ילווה את כל המהלך עד להגשמת המטרות. 
 

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: