מאמן כושר אישי - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
מאמן כושר אישיעודף משקל? כושר ירוד?חוסר אנרגיה?

התשובה: אימוני כושר אישיים!

 

הודות לניסיון עשיר בתחום אימון הכושר האישי, פרסונל טריינרס מציעה לכם לשפר את הכושר ואת הבריאות בתהליך אישי ייחודי, מובנה וחווייתי.

ברשותנו מאמני הכושר האישיים הטובים בארץ. מהותו וייחודו של אימון כושר אישי הוא ביכולת להתאים את מיקום האימון על-פי רצון המתאמנים – בית,משרד,פארק,ים. .

 מאמן כושר אישי ומקצועי יקיים מעקב צמוד ושוטף אחר תהליך האימון ויוודא כי הוא מתקדם על-פי התכנית, בקצב המתאים לכל אחד ואחת מכם.

מי מכם שנרתעים, מכל סיבה שהיא, מאימון במכון כושר יחד עם מתאמנים אחרים, מוזמנים להתאמן בהדרכתו הצמודה של מאמן כושר אישי בביתכם או בכל מקום חלופי (חיק הטבע הוא מקום מומלץ לאימון גופני אישי).

מאמן הכושר האישי, שיגיע אל ביתכם עם ציוד שיותאם לכם באופן אישי, יבנה יחד איתכם תכנית אישית, פרטנית, תוך לימוד והיכרות עם הצרכים, הרצונות, היכולות, המגבלות, וכל מה שעשוי להשפיע על בניית תכנית האימון האישית הייחודית.

אנחנו, בחברת פרסונל טריינרס יודעים ומאמינים, כי יש קשר ישיר והדוק בין אימון הגוף ובין תזונה נכונה, לכן אנחנו מציעים לך, ייעוץ תזונתי שיינתן על ידי תזונאים קליניים מוסמכים, הנמנים עם אנשי המקצוע הטובים והמובילים בתחומם בארץ. תזונה נכונה, מבוקרת, מפוקחת ומאוזנת, תאפשר לכם למצות מאימון הכושר את המיטב ולהפיק ממנו את המרב.
 

אתם במרחק קליק אחד מהשינוי הגדול עליו חלמתם,  שינוי הבא לידי ביטוי הן בפן הנפשי והן בפן הפיזי!
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה בדף צור קשר או להיכנס לדף שאלות ותשובות.

 

פרסונל טריינרס, מאמני כושר אישיים 03-5222277 

 

 

הקמת חדרי כושר , ניהול חדרי כושר

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: