כל שנותר לכם הוא לבחור את השעה ביום הנוחה לכם ביותר ולהתחיל לפעול בדרך אל כבישת היעדים שלכם. אז מתי מתאים לכם להתאמן?

בוקר טוב! יוצאים לדרך

ישנם אנשים של בוקר, לצד אנשים המכתירים עצמם כאנשים של ערב. אנשי הבוקר מתחילים את הבקרים שלהם כשהם בשיא החיונית שלהם, ומוצאים עצמם נמרצים לבצע כל פעולה או כל עבודה. כך, אותם אנשים מעדיפים גם לקבוע עם מאמן כושר אישי אחד על אחד בשעות הבוקר. האמת היא שישנן המון תועלות לאימון המתבצע בשעות הבוקר. ראשית, אתם מתחילים את הבוקר עם בריאות, והרי שאין דבר מבורך יותר מזה. כמו כן, אתם זוכים לזריקת אנרגיה ומרץ כבר עם תחילת היום, ואם לא די בכך, אתם גם מפנים לעצמכם את המשך היום לקביעת מטלות ומשימות נוספות.

אימון בוקר עם מאמן כושר אישי

מסיימים לעבוד, מתחילים לעבוד

לא מעטים אלו שקובעים את תכנית האימונים שלהם עם מאמן כושר אישי אחד על אחד מיד בתום יום העבודה. תחילה נראה כי מדובר על משימה מעט סבוכה, שכן מדובר על מעבר מעבודה לעבודה אחרת, אך מהר מאד מגלים אלו הדבקים בתכנית אימונים שכזו, כי מדובר על מעבר מושלם. מיום העבודה שלעתים יכול להיות קצת ארוך, זוכים אותם מתאמנים לפריקת לחצים, הזנת הנפש והגוף באנרגיה טהורה ובפעילות המוקדשת כל כולה לעצמם. בהנחה ואתם מבצעים את האימון שלכם בסמוך לתום יום העבודה, חשוב מאד להצטייד בבגדי הספורט וכמובן שבארוחה קלה טרם אתם מתחילים להתאמן. רוצים המלצה על אכילה לפני ואחריי אימון? לחצו כאן!

היום החופשי הוא היום האידיאלי

בהמון מקומות עבודה זוכים העובדים ליום חופשי אחת לשבוע או שבועיים. כך, הפך היום החופשי ליום שבו אנשים עושים דברים אך ורק למען עצמם. אימוני הכושר אם כן משובצים לא אחת בימי החופש של העובדים, ואלו מוצאים ביום זה כיום האידיאלי ביותר לבצע בו את האימון האישי. חשוב לזכור כי על מנת לזכות בתוצאות כתוצאה מאימוני הכושר, הרי שאימון חד שבועי אינו מספיק, והרי שתצטרכו לשלב אימונים נוספים עם מאמן כושר אישי אחד על אחד בימים נוספים שאינם  אך ורק היום החופשי שלכם.

זריקת אנרגיה באמצע היום

מי אמר שאפשר להתאמן רק בתחילת היום או בסופו? מתאמנים רבים בוחרים לשלב את האימון שלהם דווקא באמצע היום, וכך לזכות בזריקת אנרגיה של ממש כאשר הם נמצאים בתחנות שונות. המון סטודנטים מתחילים את חצי היום הראשון שלהם בלימודים, ובחצי השני של היום בעבודה. כך, בעת שמבצעים את המעבר בין המסגרות, ניתן לשלב אימון כושר המזין את הגוף והנפש בהמון אנרגיה לקראת החצי השני של היום.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי