יניב מימון - מאמן כושר אישי
 

חשיבות חיזוקם של שרירי החזה אינה נובעת רק מהרצון הטבעי והמובן להיראות חזק, חטוב, שרירי, כאשר חזה מוצק תורם למראה זה

חיזוק החזה חיוני לכל מי שעוסקים בפעילות ספורטיבית (וגם ואולי בעיקר לאלה שמצפים שהוא יתחזק מאליו). לחיזוק החזה חשיבות עליונה, מכרעת, לא רק כבסיס המאפשר לכם לבצע מספר רב של שכיבות סמיכה או להניף משקולות כבדים בחדר הכושר אלא הוא תנאי הכרחי ליכולת לבצע פעילויות ספורטיביות שונות, רבות ומגונות (בעצמותיות משתנות) בענפי ספורט בכלל ובמשחקי כדור ואתלטיקה קלה בפרט כגון: זריקה, יידוי, חתירה, חבטה ועוד.

חיזוק שרירי החזה וחיטובם יכול להיעשות במסגרת אימון כושר – אישי או קבוצתי. 
היתרון בעבודה על פיתוח שרירי החזה וחיזוקם עם מאמן כושר אישי הוא בידיעתו את הערך המוסף של כל פעילות ואת תרומתה הייעודית והייחודית לחיזוק החלקים השונים של שרירי החזה. 
מאמן הכושר האישי עשוי להדריך ולהנחות אתכם על אודות התנועות, התנוחות, המנחים ופרקי הזמן הנדרשים להפסקה בין הפעולות המאומצות השונות.
מאמן כושר אישי יודע מתי וכיצד נכון לבצע תרגילי חיזוק בישיבה, בעמידה, בשכיבה או בכריעה, היות שיש חשיבות לא רק למנחים השונים אלא גל לשיפועים. 
עבודה ממוקדת על קבוצת שרירים נבחרת עשויה להועיל ולסייע בהשגת המטרה הרצויה.

 

 "לאכול" את הכושר:

לא נדרש להיות בעל מקצוע בתחום אימון הכושר כדי להבין את חשיבותה של תזונה נכונה ואת הקשר בינה ובין פעילות גופנית. 
כאשר אתם בוחרים לבצע חיזוק שרירי חזה פרסונלס טריינרס באמצעות מאמן כושר אישי אתם יכולים ליהנות ולצאת נשכרים גם משירות ייעוץ תזונתי של דיאטנית מוסמכת. 


שיתוף פעולה בין מאמן כושר אישי ויועצת תזונתית מהווה מכפיל כוח (ותועלת) להשגת המטרה המיוחלת – חיזוק שרירי החזה ובתוך כך העצמת היכולת לבצע פעילות ספורטיבית, לרבות ספורט אתגרי, המחייבת כושר גופני טוב, שרירים חזקים בכלל ושרירי חזה חזקים בפרט.

מאחר שבפעילות ספורטיבית אנחנו משקיעים מאמץ ושורפים קלוריות- יש הכרח לאזן את הממשק הקלורי של הגוף ולהזינו בתזונה נכונה, הכוללת את כל אבות המזון הדרושים לנו. בגלישתכם כאן ועכשיו, באתרנו, אתם מוזמנים להתחיל דרך חדשה, לפיתוח הכושר הגופני ולחיזוק חזה שתוכו להכיל בו את כל האוויר החם של הגאווה שתרגישו בו, כאשר יחמיאו לכם על המראה החזק והמחוטב שלכם.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי