החשיבות של התעמלות גופנית ידועה לכל, ועל כן יותר ויותר אנשים בכל שנה מצטרפים אל מעגלם של הדבקים באורח החיים הבריא. התחלה אינה דבר קל, במיוחד כאשר מדובר על רכישת הרגלים חדשים כמו הפעלת הגוף בתדירות גבוהה. על מנת להפוך את אימוני הכושר שלכם לקלים יותר, הנה לכם שלושה צעדים פשוטים להפוך את האימון האישי לחוויה אמיתית, מעצימה ומחזקת.

 

מתאמנים עם חברים:

אחת הדרכים הקלות והפשוטות ביותר להפוך את האימון לקל יותר, היא על ידי הפיכתו למפגש חברי. לא מעטים אלו אשר מתאמנים לבדם, או רק עם מאמן כושר אישי, אך בעת שאת האימון תעשו עם חבר או חברים קרובים – הרי שאתם על דרך המלך. את האימון האישי אחד על אחד אפשר להפוך לאימון קבוצתי עם מספר חברים וכך להנות לא רק מהאימון עצמו, אלא גם מסביבה תומכת ומפרגנת שלכם עם חבריכם.

 

ביגוד ספורט אופנתי:

לא אחת הוכח הקשר בין מצב הרוח ובין הבגדים העוטפים אותנו. מאחר ואימון הכושר הינו אימון הדורש המון מאמץ, ובין היתר גם מזיעים בו, רבים בוחרים באימון שלהם בלבוש פונקציונאלי בלבד מבלי לחשוב על הנראות שלו. תשמחו לגלות כי ישנן אופנות ספורט שלמות המיועדות למתאמנים, כאשר מטרת העל היא להעניק נוחות בלתי פשרות עם נראות מחמיאה. תוכלו למצוא מכנסיים, חולצות, מגנים ונעלי ספורט מעוצבים שיהפכו את האימון שלכם לחוויה ויזואלית מרשימה.

 

אימון מחוץ לבית:

כאשר מתאמנים עם מאמני כושר אישיים, המון פעמים נהנים מהנוחות הגדולה שבהגעתו של המאמן אל הבית. אין ספק שלאימון כושר בבית הפרטי שלכם יש יתרונות רבים הנעוצים בין היתר בחיסכון זמן ההגעה אל מקום האימון  ועבודה בשטח הביתי שלכם, המעניקה לכם תחושה של נוחות. למרות זאת, בעת שמזג האוויר מאפשר, מומלץ להעתיק את האימונים אל הפארקים מחוץ לבית.

 

אימון המתקיים מחוץ לבית מעניק לכם אוויר מושלם תחת כיפת השמיים, החדרת מוטיבציה מאנשים נוספים הרצים ומתאמנים ברחבי הפארק ותפאורה מתחלפת ולא סטטית כפי שיש בביתכם. נסו לגוון את האימונים וערכו אותם לסירוגין בבית ובשטח הפתוח.

 

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי