אימון כושר אישי היא דרך מעולה להתחיל אורך חיים בריא, לא רק שמדובר בהכנות לחתונה, זוהי דרך המעניקה לנו את יכולת ההתמדה בכל הנוגע לפעילות גופנית 

לפני חתונה אנו עומדים מול רשימת מטלות די ארוכה שיש לבצע: אולם, די ג'יי, צלם, צלם מגנטים, קייטרינג, טיפולי פנים, מכוני קוסמטיקה (לקריאה מאמרים נוספים על טיפולי פנים, הסרת שיער וטיפולי יופי בקרו בקלאו קוסמטיקס) כמו כן יש לא מעט אטרקציות שנכנסו לרשימה, ריקוד, שירה וכנראה שבעתיד יהיו עוד אטרקציות בתחום.

אחד הדברים הכי חשובים ביום החתונה שלנו הוא אופן הופעתנו, כל כלה רוצה להיות מושלמת ביום החשוב ביותר בחייה, ולכן רוב הכלות מתחילות בדר"כ בדיאטה  לאחר קבלת טבעות אירוסין מבעליהן לעתיד, ולא, זה לא משנה מהיכן טבעת האירוסין נקנתה, בין אם זה דיאמור או אינטרקליק. אך כמו שרובינו יודעים, דיאטה בלבד לא תראה תוצאות מהירות לכן חייבים לשלב גם פעילות גופנית, הבעיה היא שעם כל ההכנות לקראת החתונה, בנוסף להיותנו נשים עובדות ולומדות אנחנו פשוט לא מוצאות את הזמן להגיע לזה. לכן הפיתרון המושלם הוא אימון כושר אישי.

לא מעט אנשים נרשמו לחדר כושר, אבל לאחר חודש או חודשיים הפסיקו להגיע באופן סדיר או בכלל. אימון כושר אישי עובד בזכות העובדה שהוא מותאם לנו אישית, תרגילים שנוכל לדבוק בהם לאורך זמן, כאשר בכל פעם המאמן יעלה קצת את דרגת הקושי .

איך זה עובד?

מדובר במאמן כושר אישי, אשר בונה עבורכם תוכנית אימונים אישית, בהתאם ליעדים שאתם קובעים עם תוספת של תפריט תזונה בריא.

התמדה היא הדרך- למה אנחנו מתמידים עם מאמן כושר אישי, ולא מצליחים לבד? בגלל התשלום? תשובה היא חד משמעית לא. גם מנוי לחדר כושר עולה סכום כסף לא מבוטל, אבל זה לא מפריע לנו לתרץ תירוצים למה לא ללכת. כאשר מדובר באימון אישי, אנחנו קובעים עם המאמן את הזמן והמקום, ולכן אנו מרגישים מחויבים לעמוד בכך. ומכאן מגיעה ההתמדה, לאחר תקופה מסוימת הספורט הופך להיות חלק משגרת חיינו ואנחנו בדרך הנכונה לאורח חיים בריא.

לסיכום: אם את עומדת בפני חתונה ואת רוצה להראות מעולה, אז בין כל ההכנות תשלבי גם מאמן כושר אישי, שיעזור לך להיראות במיטבך, כי האיפור והשמלה זה הכול קישוטים על הדבר האמיתי, הגוף שלך.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי