הורים מכינים את הילדים שלהם לחיים ומלמדים אותם הרגלים נכונים כמעט בכל דבר, מלבד ההרגלים שלהם עצמם קשה לשמור – תזונה ופעילות גופנית. נכון, המגמה של מזון בריאות ואורח חיים בריא הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, אבל היא עדיין מתקשה להתבסס מול שאר הפיתויים. שינוי באורח החיים כדי לשפר את הכושר הגופני לכולם במיוחד כאשר מתרגלים לחיות בצורה מסוימת כל כך הרבה שנים. אבל מה אם נאמר לכם שלא זו בלבד שיש לנו פתרון מעולה שימנע מהילדים שלכם אורח חיים עצלני ולא בריא, ישמור על המשקל התקין שלהם וגם יקנה להם אורח חיים בריא והרגלי פעילות ותזונה נכונים יותר לכל החיים? הפתרון קל ממה שחשבתם ומי יודע, אולי ילדיכם יצליחו לשכנע אפילו אתכם להצטרף והם יעשו לכם בית ספר של כושר גופני משופר. 
למידע נוסף אודות אימון כושר לקטינים לחץ כאן.

אורח חיים בריא – התשובה המהנה של הקיץ הקרוב:

אתם מנסים לשכנע את הילדים שלכם לזוז ולא לצרוך יותר מדי מתוקים ואוכל משמין. אבל המוח מתמרד נגד הניסיון להסיט אותו ממסלול קבוע, גם אם הוא יודע שבסופו של דבר הוא רק ירוויח מזה. וכולם יודעים בדיוק מהי התועלת למוח ולחשיבה מהמרצת מחזור והדם ומטבוליזם משופר, מהיפטרות מבעיות סוכר ושומנים בדם לטובת איזון כימיקלים טוב יותר גוף. הקושי הוא להתרגל למשמעת חדשה של תזוזה ופעילות, לתרגל כל יום ולשמור על משמעת עצמית. הפתרון שאנחנו מציעים הוא קייטנת גלישה בהרצליה, שמשלבת לכם את הטוב שבכל העולמות. בדרך זו הילדים הולכים לים, שוחים ומניעים את הגוף מספיק שעות כדי לתרגל את השרירים ולשמור על כושר גופני טוב, לומדים מיומנות חדשה של גלישת גלים כדי לטפח תחביב של פעילות אתגרית חדשה, וכל האווירה מסביב וההווי של ספורט ימי מעודדים אותם להתמיד לעסוק בספורט זה בכל השנה.

אימון גלישת גלים בהרצליה:

אחרי שנים של ניסיון במה שאנחנו אוהבים לעשות ולחלוק עם הקהל את כל מה שאנחנו יודעים על אורח חיים בריא, זוהי התשובה המוכחת שלנו למי שמתקשה להתאמן – אתם תמצאו אימון שכיף לכם לעשות ואתם מרוויחים ממנו לא רק גוף חטוב, אלא גם כושר גופני מעולה, שיפור ביציבה גם בשעות הישיבה הרבות בבית הספר, קואורדינציה טובה יותר, גמישות ויכולת תנועה מהירה ובטוחה יותר. הערך העצמי עולה, הדימוי העצמי משתפר גם בנסיבות חברתיות, התחביב החדש מספק שעות של הנאה והילדים אינם מסתובבים ברחובות חסרי מעש, והכי חשוב – אורח החיים הזה מחייב גם שמירה על תזונה נכונה והרגלים בריאים יותר בכל תחום. כפי שאמרנו, קייטנת גלישה בהרצליה מביאה לנוער שלכם את הטוב שבכל העולמות והיתרונות נשארים אתם לכל החיים. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי