היות שהנופשים, ודאי מי ששוהים במלונות שבהם "הכול כלול" - במירכאות ובלעדיהן -  חשופים כל העת למזון, המוגש חופשי, במשך כל שעות היממה, וכולל, כמובן, ארוחות עיקריות דשנות, וארוחות ביניים שונות- האפשרות להוריד בחדר הכושר של המלון את המשקל שמעלים בחדר האוכל שלו היא ערך מוסף חשוב ביותר עבור הנופשים.

אימון יום-יומי בחדר כושר הופך מלונות שבהם החדר הזה הוא בגודל של מכון ומאובזר במכשירים איכותיים רבים למקום מועדף על מי שלא מוותרים לעצמם וממשיכים גם ואולי ביתר שאת דווקא בחופשתם לעשות כושר, לשמור עליו ולהישאר בו.

יש מלונות שבהם אל אימון בחדר כושר נלווית שחייה בבריכה, שהייה בסאונה- רטובה ו/או יבשה, ספא משוכלל שבו מוצע לנופשים מגוון עיסויים ועוד. ניתן לשלב את המהנה עם המועיל על ידי שילוב האימון יחד עם הפינוקים הנגישים וזמינים למתארחים במלון.

עלייה במדרגות וירידה בהן לשמירת הכושר ולהפחתה במשקל:

מי ששוכרים חדר בקומה גבוהה במלון יכולים לוותר על המעלית המעלה אליו ומורידה ממנו ולהמירה בטיפוס ובירידה רגליים במדרגות המובילות מקומה לקומה. כמו כן ניתן לנצל את השהייה במלון, במיוחד מלונות הנמצאים סמוך לחוף ים, להליכה רגלית מאומצת אול לצעוד שעה או כל מכסת זמן שתקצבו לעצמכם במסלולי הליכה מוסדרים או אף במדרכות העיר או בשבילי הכפר.

 "אין לי זמן" לא ייתפס כהסבר מניח דעת להימנעות מעשיית כושר במהלך שהייתכם בחופשה בבית מלון אלא כתירוץ דחוק ובלתי מתקבל על הדעת לעצלות. בחופשה יש שפע זמן, זמן איכות, וודאי ניתן לייעד ולייחד חלק קטן ממנו לשמירה על הכושר- בחדר הכושר שבמלון בפרט ומחוץ לו בפרט. ניתן כמובן לשלב גם פעילות ספורטיבית בחדר הכושר יחד עם ניצול החוץ והטבע לכושר.

מלונות רבים מאפשרים שימוש חופשי בחדר הכושר כחלק בלתי נפרד מהתשלום על השהייה בו, מה שהופך את ניצולו למתבקש. יש חשיבות רבה לשמירה על הכושר, שממילא היא גם שמירה על המשקל, גם אם לא הפחתתו, בחופשה. הימנעות מעשיית כל פעילות ספורטיבית במשך שבוע ימים ואולי אף פחות אשר בהם אוכלים כמויות גדולות של מזון עלולה להיות בעוכריכם: כאשר תישקלו ותיווכחו  כי הוספתם למשקלכם עוד קילוגרמים אחדים, אתם צפויים להידרש למאמץ תובעני וקשה על מנת להוריד  את המשקל העודף שהוספתם במהלך החופשה.

מלונות רבים מצוידים לא רק בחדר כושר אלא גם במדריכי כושר המסייעים למשתמשים בהם לנצל את שעת הכושר המזדמנת להם בעת חופשתם להפקת תועלת מרבית ממנה. דווקא מאמץ גופני במהלך החופשה, בין אם בחדר כושר ובין אם בכל מקום אחר במלון או מחוץ לו עשויים להעשיר את חוויית החופשה להעצים את הנאתכם ממנו.
המאמר נכתב על ידי personaltrainers

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי