הציבו לעצמכם מטרות הגיוניות

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להציב לעצמכם מטרות. אל דאגה, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם בהצבת המטרות שלכם, אלא המאמן האישי שלכם יעשה זאת עבורכם כחלק מהתאמת התכנית האישית שלכם. למה כל כך חשוב להציב מטרות? את ההתקדמות שלכם אתם תאמדו על פי המטרות שהצבתם לעצמכם, כך שבעת שלא תראו מול העיניים את מטרה, גם לא תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלכם. חשוב מאד להציב מטרות הגיוניות התואמות את קצב ההתחלה, ולא לצפות מעצמכם להשיל מספר רב של קילוגרמים, לפתח גוף או להגדיל את מנעד הריצה שלכם בזמן קצר.

 

תזכירו לעצמכם מדוע בחרתם להתחיל להתאמן

ישנם מתאמנים שלעיתים מגיעים לנקודת שבירה מסיבות שונות. לעתים קשה מדי, לוח הזמנים לוחץ ולא מטיב ולעתים מוצאים דברים חשובים יותר לעשות. זיכרו, כושר גופני הוא קודם כל בשבילכם, ולא בשביל אף אחד אחר. אם החלטתם להתחיל להתאמן, הרי שהחלטתם לבצע החלטה נבונה עבורכם שנבעה מסיבה מסוימת. הזכירו לעצמכם מה הביא אתכם להיפגש עם מאמנת או מאמן כושר אישי. הסיבה לבטח תזכיר לכם שיש סיבה מספיק טובה להמשיך לעבוד קשה.

 

התאמנו גם עם חברים או משפחה

הסוד של הצלחה והתמדת האימונים הוא בגיוון, כך שכשם שאתם מגוונים את לוקיישן הפעילות ומתאמנים לסירוגין בבית ומחוצה לו, הרי שכדאי גם להתאמן בהרכבים שונים. אל האימונים שלכם תוכלו להביא חברים טובים או קרובי משפחה, שיתאמנו איתכם ויעניקו לכם את האנרגיות החיוניות. אימוני כושר אישיים ניתן לבצע גם בזוגות, ועדיין להנות מהיתרונות הרבים שבאימון המוענק לכם בפורמט אישי שכזה. אלו מכם שעדיין מעדיפים להתאמן בפורמט של אימון אישי לגמרי, הרי שתוכלו לשלב חבר או מכר אורח באימונים בתדירות לא כל כך גבוהה ועדיין להנות מרענון שגרת האימון שלכם.

 

בצעו פעילות גופנית שאתם אוהבים

ישנו חוק ברזל, שתקף לעוד המון תחומים אחרים ולאו דווקא לכושר והוא לעשות פשוט את מה שאוהבים. יהיה לכם מאד קשה להתמיד בדבר שאתם לא אוהבים, ועל אחת כמה וכמה בעת שמדובר על אימון כושר המצריך מכם התמסרות טוטאלית. אל תנסו ללכת אחרי טרנדים או אימונים כביכול נחשבים, אלא בצעו אימונים שאתם אוהבים בלבד. לעתים לוקח זמן להכיר סוגים שונים של אימונים, אך בעת שתמצאו את האימון החביב עליכם, הרי שהאימונים יהיו השעה שאתם מחכים לה ביום. תוכלו תמיד לגוון את האימונים וכך להנות ממניפה רחבה של אימוני כושר אישיים. הכי חשוב – לא מתאמנים באימון שלא נמצא חביב עליכם.

 

תוכנית אימונים עם מאמן כושר אישי

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי