מאיזו ברכה אתם מתרגשים יותר: בוקר טוב או ערב טוב? זה לא סוד שישנם אנשים של בוקר ואנשים של ערב, אך מה שנותר עדיין כחידה שצריך לפענח הוא מתי כדאי יותר להתאמן עם מאמן כושר אישי ברמת השרון. היתרון הגדול שבאימונים האישיים הוא ההתאמה המלאה אל לוחות הזמנים שלכם, כך שלא באמת משנה אם אתם אנשים של בוקר או של לילה – תוכלו להתאמן על פי הזמנים המתאימים לכם. לפניכם, המדריך המקוצר לבחירת שעת האימון המתאימה לכם ביותר!

 

איזה מין טיפוס אתם – של בוקר או ערב?

התחימה הראשונית והבסיסית ביותר היא לאפיין את עצמכם: האם אתם אנשים של בוקר או אנשים של ערב? לא תמיד יודעים לפשט הגדרה שכזאת, אך בגדול עליכם להבין מה מצב הצבירה שלכם בכל שעה משעות היום. בעוד ישנם אנשים שעבורם שעות הבוקר הן השעות הנמרצות והחיוניות יותר, ישנם אלו שלוקח להם זמן להתניע בשעות הבוקר והם מגיעים אל השיא שלהם רק לקראת הצהריים. כמו כן, אנשי הערב הם אנשים ששעת השקיעה היא זו המעירה אותם ולא הזריחה. נסו לאפיין את עצמכם וכך תוכלו למקם את האימון שלכם במשבצת המתאימה ביותר.

 

אתם עובדים בבוקר, בערב או לאורך כל היום?

לאחר שאתם מבינים איזה מן טיפוס אתם, כדאי שתיקחו בחשבון גם את האילוצים הקיימים שלכם על בסיס לוחות הזמנים המנהלים אתכם. שעות העבודה שלכם ישפיעו באופן ישיר גם על שעת האימון שלכם, כך שחשוב לתכנן זאת מראש: אם אתם עובדים בבוקר, הרי שתוכלו לשבץ את האימון שלכם לפני העבודה או בסיום יום העבודה. אם אתם עובדים במשמרת ערב, הרי שתוכלו להתאמן בשעה החביבה עליכם – בשעות הבוקר והצהריים, ואם אתם עובדים לאורך כל היום, דעו כי המאמן האישי יוכל להגיע גם אל מקום העבודה שלכם.

 

איך אתם נוטים להרגיש אחרי האימון?

לבטח כבר יצא לכם להתנסות באימוני כושר, כך שאתם גם יודעים פחות או יותר איך אתם נוטים להרגיש לאחר האימון. ישנם אלו שלאחר האימון חשים עייפים ועם צורך עז במנוחה, בעוד ישנם המתאמנים שרק חשים נמרצים יותר לאחר האימון. אם אתם נמנים בין אלו שחשים עייפים, ההמלצה היא לערוך את האימון עם מאמן כושר אישי ברמת השרון בסוף היום, לאחר שאין לכם עוד מטלות. מנגד, אם אתם חשים נמרצים לאחר האימון, ההמלצה אליכם היא הפוכה: ערכו את האימון לפני העבודה וכך תוכלו להגיע נמרצים וחיוניים.

 

התאימו את שעת האימון גם לעונה בה אתם מתאמנים

מאמני הכושר לא אחת ממליצים גם לשבץ את אימון הכושר בלוח הזמנים שלכם על פי העונה בה מתאמנים. בעונת החורף לדוגמא, המון מתאמנים מגלים קושי להתאמן בשעות הבוקר מאחר ואימונים אלו מצריכים מהמתאמנים להתעורר מוקדם במזג אוויר קריר. מנגד, עונת הקיץ היא העונה המעודדת יותר מכל את אימוני הבוקר, שכן מדובר על השעות בהן מזג האוויר הוא הנוח ביותר. גלו מה הם התנאים האידיאליים ביותר עבורכם להתאמן וצאו לדרך! מאמן כושר אישי ברמת השרון יאמן אתכם בזמנים הנוחים לכם, בהצלחה.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי