שמירה על כושר גופני היא חשובה מאין כמוה והחשיבות הזו רק עולה עם הגיל. במהלך השנים, הגוף שלנו משתנה והכושר הגופני יורד בצורה מהירה. זה משפיע על התפקוד היומיומי שלנו וככל שעובר הזמן, אנו מגלים שפעולות בסיסיות כמו עלייה במדרגות או הליכה של מספר דקות הופכות למאומצות וגורמות לנו לנשימת יתר. בדיוק בגלל הסיבה הזו חשוב להיכנס ולשמור על שגרת אימונים קבועה שתחזק את הגוף ותעשה לו רק טוב.

אימון מותאם אישית:

 

כאמור, הסיבולת הגופנית שלנו יורדת עם השנים וכדי לשמור על לב וריאות חזקים, חשוב להתאמן על בסיס קבוע, בעיקר בגיל השלישי. כדי לעשות זאת, פעמים רבות, אנו בוחרים להירשם לשיעורי אימון וחוגים שונים על מנת להפעיל את הגוף ולחזק אותו. למרבה הצער, בשיעורים הללו עושים את אותו האימון לכל חברי הקבוצה, בלי להבדיל בין רמות הכושר והיכולות שלהם. זה גורם לאנשים רבים לוותר על ההתעמלות כליל, מה שמזיק לבריאותם. מלבד זאת, רבים חוששים ללכת לאימון קבוצתי ולעתים הם מרגישים מבוכה לבצע תרגילים מסוימים לצד אנשים אחרים. בדיוק בגלל הסיבות הללו מומלץ לעשות אימון גופני אישי לגיל השלישי שיפיח בכם רוח חיים. מאמן כושר אישי של פרסונל טריינרס מספק שירותי סיעוד בתחום האימונים ומאפשר לכם לחזק את גופכם בקצב שלכם ובדרגת הכושר בה אתם נמצאים.

בריאות בגיל השלישי:

 

שמירה על כושר גופני היא חשובה מאין כמוה ומלבד השיפור של סיבולת לב ריאה שמשליכה רבות על איכות החיים, אימונים מסייעים גם לכאבים גופניים שונים ועוזרים להקל על כאבי מפרקים שמפריעים לאורח חיים תקין. עם מאמן אישי, תוכלו להרכיב גם תפריט מותאם אישית שיכלול מאכלים עשירים בברזל, וויטמינים, מינרלים ורכיבים תזונתיים חיוניים שעוזרים לחזק את הגוף ולהדוף מחלות שונות. כמו בתחומים רבים בחיים, ההתחלה של שגרת האימונים יכולה להיות מאתגרת, אך עם התמיכה סביב השעון של פרסונל טריינרס, תמיד תהיה לכם אוזן קשבת וההתקדמות תעשה בקצב שלכם.

אימונים מכל גווני הקשת:

 

כיום יש סוגים רבים של אימונים שונים כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו למצוא אימון שמתאים לכם. מלבד התועלות הרפואיות שתוכלו לקצור משגרת אימונים, הבחירה באימון שמתאים לכם בדיוק רק יקל על על התהליך. באופן הזה, אתם תוכלו לעסוק בהתעמלות מהנה, נעימה ומותאמת אישית. באימונים הללו ניתן לבחור בין מכשירים שונים, אימוני אירובי מגוונים ועוד תרגילים רבים שמחזקים את הלב והשרירים ומשפרים את הבריאות הכללית. האימונים האישיים מותאמים גם לבעיות גופניות שונות, כך שהתכנית עבורכם תיבנה באופן אישי ובהתאם לבעיות והצרכים הפיזיים שלכם.

אימון כושר הוא חשוב מאין כמוהו בכל שלב בחיים וזה נכון פי כמה כאשר מדובר בגיל השלישי. עם מאמן כושר אישי אחד על אחד, תוכלו ליהנות מתרגילים מהנים ומותאמים אישית שיחזקו את גופכם ויוסיפו פעילות מבורכת לחייכם.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי