אם אימוני הכושר שלכם הם הרגע ביום שאתם מחכים לו יותר מכל, למה שלא יהיה כך גם עם אימון כושר לילדים? כמו כל תחום, גם אימוני הכושר, ואלו בפרט של הילדים, סובלים מלא מעט מיתוסים שונים שהגיע הזמן לנפץ אותם. הורים יקרים, עודדו את ילדכם לבצע פעילות גופנית יותר מזו המוצעת להם במסגרת שיעורי החינוך הגופני בבית הספר!

 

רק ילדים עם בעיות משקל צריכים אימון כושר לילדים?

חד וחלק, לא. האם רק אנשים עם בעיות משקל צריכים לאכול ירקות ואילו אנשים רזים לא? שימו לב: פעילות גופנית הינה מבורכת גם לילדים קטנים וגם לקהל המבוגרים. לא במקרה כבר בגני הילדים ישנו חוג תנועה ובמועדונים של בתי הדיור המוגן ישנם חוגים המבוססים על תרגילי כושר. על כן, אימון כושר לילדים מבורך תמיד, ובטח שלא רק לקהל הילדים הסובל מבעיות משקל.

 

"למה צריך אימון כושר לילדים? יש שיעור התעמלות בבית הספר"

שיעורי ההתעמלות בבתי הספר הינם שיעורים הנערכים במרבית המסגרות רק פעמיים בשבוע. האידיאל הוא שהילדים שלכם יהיו בפעילות בכל יום בשבוע. הפעילות הגופנית לא רק תורמת לגוף ולחיזוקו, אל גם תורמת בכל הקשור לשחרור של לחצים, מתחים והיא אף מעלה את מצב הרוח. אימון כושר לילדים מעניק לילדכם הרבה מעבר לשעת כושר.

 

אימוני כושר גורמים לילדים להיות תחרותיים

חד וחלק, לא. במידה רבה, אפילו להפך! אימון כושר לילדים המתבצע בפורמט של קבוצת ילדים, מחדיר בילדים ערכים חשובים כמו שיתוף פעולה, הקשבה, עידוד וחיזוק האחר. הילדים מתאמנים בקבוצה של כמה ילדים, תוך שעליהם לעמוד בקצב של קבוצה וכך להמתין בסבלנות ולעודד את אלו שקצת יותר קשה להם. האימון הנערך עבור הילדים הינו מסגרת חברתית מפרה וחיובית.

 

אימון בקבוצות פחות יעיל כי הילדים לא מקבלים יחס

לא נכון. אימון כושר לילדים הנערך בקבוצה הוא אימון הנערך עבור מספר ילדים ולא עבור קבוצות גדולות. המטרה היא לאפשר למאמן כושר אישי להעניק יחס אישי לכל ילד ולהשקיע בכל ילד וילד על מנת להגיע לתוצאות יפות.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי