אימון של ריצה נחשב מאז ומתמיד לאחד מהאימונים הפופולאריים ביותר. לצד היותו אימון נחשק, הוא נחשב גם לאחד האימונים המרתיעים ביותר. הסיבה? המון אנשים לא התנסו בריצה, וגם אלו שהתנסו לא תמיד הצליחו לרוץ למרחקים וליהנות מטעם ההצלחה. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי ברעננה, דעו כי תוכלו לשלב בתכנית האימונים שלכם גם אימוני ריצה שיעלו אתכם על דרך המלך ויאפשרו לכם לרוץ למרחקים רבים. אז אילו טיפים תוכלו לקבל לאימון ריצה איכותי?

 

ריצה בזוג קלה יותר מריצה לבד

ראשית, הסיבה שהמון מתאמנים בוחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי ברעננה באימוני ריצה, היא מאחר וקל יותר להתאמן בזוג מאשר לבד. בעוד ישנם אימונים שניתן להתאמן בהם לבד בקלות יתרה מאחר והם דינאמיים יותר, דווקא אימוני הריצה נתפסים כקשים יותר לביצוע – זאת מאחר ומדובר על פעולה שחוזרת על עצמה שוב ושוב והיא זו המקשה על המתאמנים. בעת שאתם רצים בזוג – עם מאמן כושר אישי ברעננה, אתם זוכים לרוץ עם אדם שמדרבן אתכם, מחדיר בכם מוטיבציה ורואה איתכם למרחקים.

 

רצים בצעדים קטנים

אחד הטיפים החשובים ביותר לרצים המתחילים הוא לרוץ בצעדים קטנים. המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי ריצה מהירה יותר ובצעדים גדולים יותר היא זו המועילה יותר, אך בפועל מדובר על מכשול לא קטן, לפחות בהתחלה. בעת שאתם מבצעים את הריצה שלכם בצעדים קטנים, אתם זוכים לריצה שהינה חסכונית יותר באנרגיה. מעבר לכך, ריצה בצעדים קטנים גם מפחיתה את הסיכוי לפציעות, דבר שמונע מרבים להתמיד באימוני הריצה הכל כך נחשקים. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי ברעננה, תוכלו לקבל הדרכה מלאה על ריצה נכונה ומועילה.

 

השקיעו בנעלי ריצה וביגוד מתאים

חלק בלתי נפרד מההצלחה באימוני הריצה הוא הנוחות שלכם. חשוב להבין כי ישנו הבדל מהותי בין נעלי ספורט ובין נעלי ריצה. בעוד נעלי הספורט משרתים מגוון רחב של אימונים, הם לא משרתים את אימוני הריצה שעבורם יש צורך בנעלי ריצה מיוחדות שבולמות זעזועים ובנויות בצורה ההולמת את אופי האימון. בנוסף, חשוב להצטייד גם בביגוד מתאים. הדגש לבגיוד המתאים לריצה הוא בבגדים קלילים ונוחים, כאלו שלא יהיו צמודים מדי לגוף. כמו כן, תוכלו להצטייד בחולצות מנדפות זיעה – כך שתוכלו לרוץ לאורך מרחקים ולא לסבול מזיעה שתפריע לטיב האימון שלכם. השקיעו פעם אחת ברכישת ביגוד מתאים שישרת אתכם לאורך כל אימוני הריצה שלכם.

 

בכדי להשיג תוצאות, לא צריך לרוץ רצוף

מאמן כושר אישי ברעננה יבנה אתכם את תכנית האימונים בצורה מבוקרת והדרגתית. המון פעמים הצלחה מתפרשת על ידי המתאמנים כריצה למרחקים ארוכים מבלי שקוטעים אותה. בפועל, אימוני ריצה איכותיים מתבצעים לא ברצף, לפחות לא בשלב הראשון. על מנת לאתגר אתכם, אימוני הריצה מתבצעים לא אחת בפורמט שבו רצים שתי דקות והולכים דקה. באופן זה מעלים את הדופק וכך מאתגרים את האימון שוב ושוב. כך, אתם מתחזקים מצד אחד, וגם בונים את מיומנות הריצה שלכם בהדרגתיות. גם עם ריצה שאינה רצופה תוכלו לראות תוצאות.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי