מהם אימוני HIIT?

אימוני HIIT הם אימונים ב4 חלקים כאשר כל אחד מהם נע בין 7 ל 9 דקות של תרגילים שונים. ולאחריהם פעילות רדיו אינטנסיבית במשך 2-3 דקות שמעלה את הדופק לעד כ90 אחוז משיאו. בניגוד לאימונים רגילים בהן המאמן מהווה דוגמא למתאמנים,  מאמן כושר אישי מקצועי עובר בין המתאמנים ומתקן את התנועות הדרושות תיקון במהלך האימון, בכדי שהאימון יתנהל כפי שנדרש וכך תוכל להישרף אנרגיה גם לאחר האימון בטווח של עד 488 שעות. עוצמת האימון היא כל כך גבוהה, כך שבמהלך האימון מתרחשים תהליכים פיזיולוגיים אשר גורמים לגוף להמשיך לשרוף את השומנים גם לאחר האימון בזמן שהגוף נמצא במנוחה. אימוני HIIT נחשבים כיום כאימונים חמים אשר רבים בוחרים בהם כאימון שבועי קבוע. אימוני  HIIT הם אימונים שכדאי מאוד לעשות דווקא בקבוצות קטנות, כך שהמאמן יוכל להקדיש זמן עבור כל  מתאמן ומתאמן ולסייע לו לבצע את האימון באופן הנכון ביותר בכדי לממש את ייעודו ומטרתו.

 

לאימוני כושר אישיים נוספים לחץ כאן

 

סוגי תרגילים באימוני HIIT

אימוני הם אימוני אינטנסיביות גבוהה שבה עובדים בעיקר על מסות השריר השונות בגוף. כמו כן הוא מסייע בשריפת שומנים באופן מהותי. האימון עצמו הוא אימון בטווחי זמן יחסית קצרים, אך האינטנסיביות של מהלך האימון היא המדד הרלוונטי באימונים אלו. התרגילים הרלוונטים באימונים כאלה הם בעיקר תרגילי כח כגון תרגילי משקולת שונים, סקווטים ועוד. יתרונות האימונים הללו הוא שהם מפיקים את המקסימום מהגוף, במינימום זמן.  האימון בקבוצות קטנות הוא אימון נוח, יעיל ומשמעותי  במהלך האימונים הללו יש לשים לב שהם מאוזנים ומקדישים בהם זמן לכל אזורי הגוף. כמו כן, יש לבחור במאמני כושר אשר מכירים את השיטה באופן רציני ומהותי בכדי ללמוד מהם כיצד לבצע את האימון באופן היעיל והנכון ביותר.

אימוני  HIIT כיום נחשבים כאימונים הפופולראים ביותר. חוסר הזמן של אוכלוסיה רבה ולעומתו הרצון לשמור על  שגרת כושר גופני ולשרוף שומנים, שולחת כל אדם באופן אוטומטי לאימוני אשר מכילים בתוכם את כל הטוב שבאימון כושר במינימום זמן.
 

מעוניינם לשרוף קלוריות במינימום זמן?! השאירו פרטים לאימון כושר אישי.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי