נזרקים לאוויר אלפי תירוצים שמנסים להצדיק את דחיית שריקת הפתיחה. איך תדעו שגם אתם נפלתם בפח התירוצים ומונעים מעצמכם להתאמן?

 

אחרי החגים יתחדש הכל

נדמה שמדובר על אחד מהתירוצים השכיחים ביותר, מאחר והם נשמעים אמינים וכאלו שיש בהם לא מעט אמת. החגים אינם תירוץ או סיבה טובה לדחות את שיגרת האימונים שלכם, אלא להפך! תקופת החגים אולי גדושה בהמון אוכל, אך גם גדושה בזמן פנוי שיש לכם להשקיע בעצמם ולטפח שיגרת אימונים קפדנית ומעשירה. אימוני כושר אישיים עם מאמן כושר אחד על אחד יצבעו לכם את תקופת החגים בצבעים של בריאות, טיפוח הגוף, הגדרת יעדים וכבישתם.

רוצים לשמור על כושר גם בחופשה ולא יודעים איך? לחצו כאן!

אני בתקופה לחוצה, נקבע לחודש הבא

ישנם אלו שעל מנת להתחיל להתאמן, צריכים לבסס לעצמם סביבה סטירלית. בעת שאתם מוצאים את עצמכם מדברים עם מאמן הכושר ומבטיחים לו כי כבר תקבעו תאריך לאימון בחודש הבא, תוכלו לזהות כי אתם סבוכים בתוך ים של תירוצים. אימון כושר והפעלת הגוף שלכם הינה זכות גדולה, כך שאין כל סיבה לדחות את הזכות הזאת, אלא לחבק אותה. אימוני כושר אישיים עם מאמן כושר אחד על אחד מצריכים מכם שעה אחת בלבד, כך שכל אחד, עם כל לוח זמנים יכול להתחייב לשעה, שעתיים או שלוש בשבוע בהתאם לתכנית האימונים שלכם.

בחורף משמינים, חבל להתחיל עכשיו

התרחיש האידיאלי הוא לשדך בין פעילות גופנית מעשירה ותזונה נכונה. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם בריאות  והרמוניה, תוך שאתם יודעים שאתם עושים הכל על מנת לטפח ולהזין את הגוף שלכם. כך, לא מעטים אלו המשתמשים בעונת החורף כתירוץ, שכן נוטים להשמין בעונה הזו. בעת שכבר החלטתם מראש שאתם עתידים להשמין, הרי שהתירוץ נעוץ כבר כאן. באותה המידה תוכלו להחליט החלטות אחרות – החלטות של בריאות שבאות לידי ביטוי בפעילות גופנית ותזונה נכונה. צריכים עזרה ועידוד? קבעו אימוני כושר אישיים עם מאמן כושר אחד על אחד.

 

מתאמנים ביחד עם מאמן כושר אישי

אין לי זמן

מלך התירוצים הוא ללא ספק: אין לי זמן. יש לכם זמן לשבת עם חברים בבית קפה, לגלוש שעות רבות ביום ברשתות החברתיות, לצפות בסרטים, לקבוע מקומות למסעדה שבוע מראש, לבלות במרכזי הקניות ולעשות שופינג וגם לצפות בטלוויזיה מדי ערב. העובדה הברורה היא כי זמן יש, אך מה עושים איתו? תוכלו לתעל את הזמן שלכם בצורה מועילה יותר, בעת שתבחרו לקבוע תכנית אימוני כושר אישיים עם מאמן כושר אחד על אחד. הפעילות הגופנית מחזקת את גופכם ואת נשמתכם, מאזנת בין גוף ונפש, משחררת לחצים ובעיקר גורמת לכם להרגיש טוב יותר. לקריאה מורחבת היכנסו עכשיו למאמר הבא  המספק לכם את כל התירוצים שמונעים מכם להתאמן.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי