אחד הטרנדים הכי גדולים בעולם הדיור בארץ הוא מגורים במגדלים. זוהי הזדמנות מעולה להיות חלק מקהילה גדולה של משפחות וזוגות שמתגוררים יחד בבניין מושקע, יוקרתי ולרוב כולל גם שירותים נוספים, מחדר למסיבות דרך עיצוב הגינות מסביב ועד לחדר כושר.

האחרון, חדר הכושר המעוצב שנמצא במגדל, משמש השראה לדיירים ליצור בקלות שגרת אימונים קבועה, לשפר את אורח החיים ולשמור על גוף מעוצב ומלא באנרגיה.

אילו אימונים בסיסיים אפשר לערוך בחדר הכושר במגדל המגורים שלכם? הנה כמה טיפים מאתנו:

הליכה וריצה על הליכון:

כשאנחנו נפגשים למפגש אימון אישי עם לקוחותינו, אנחנו אוהבים לנשום אוויר צח ולצאת לריצה או הליכה מהירה בטבע, זו דרך מעולה להזרים אנרגיה לגוף ולהתחיל בשגרת ספורט גם עבור מי שלא רגיל אליה. אם אתם עוד לא שם, תוכלו להישאר בחדר הכושר שבמגדל ולהתחיל מהליכון.

מכשיר הכושר הבסיסי הזה יכול לעזור לכם להיכנס לכושר, בהתחלה באמצעות הליכה מהירה ולאט לאט לעבור לריצה – בהתאם למצבכם הגופני והבריאותי. זהו מכשיר מעולה לכל מי שרוצה להיכנס לכושר ועוד לא יצר שגרה קבועה.

עיצוב הגוף באמצעות משקולות:

משקולות הם חלק מהאימון הבסיסי שלנו, גם אחד על אחד וגם כאימון בחדר כושר. אנחנו משלבים אותן יחד עם אימוני TRX ואימונים שריפת שומנים. המשקולות מספקות לנו אימון מחזק, שנותן כוח לגוף ועוזר לשרוף שומנים ולהפוך אותם לשריר.

מתיחות וגמישות:

אימון שיכול לעזור לחזק את שרירי הליבה והוא יכול להשתלב כחלק משגרת אימון מורחבת. חשיבות המתיחות ואימוני הגמישות ברורה היום גם לספורטאים ולאתלטים שמשתמשים בתרגילים אלו כדי לשפר את הביצועים שלהם.

בשגרת האימון בחדר הכושר תוכלו לשלב אימון עם מאמן אישי שינחה אתכם כיצד להוסיף אימוני מתיחות ותרגילי גמישות לשגרה, יחד עם השימוש במכשירים בחדר.

אימון בהתאמה אישית עם מאמן:

למרות שאתם מתגוררים במגדל שיש בו חדר כושר שבו יכולים להתאמן כל דיירי הבניין, כדאי להפוך את האימון ליותר אפקטיבי באמצעות מאמן אישי. מאמן אישי יוכל ללוות אתכם לחדר הכושר, לבנות עבורכם תוכנית אימונים קבועה ומתאימה לכם ולהיות אתכם לאורך הדרך, לדייק ולשנות בהתאם לקצב שלכם ולהתקדמות.

אימון בהתאמה אישית מאפשר לכם להתמודד עם בעיות ספציפיות, מבעיות יציבה ועד לשיקום לב וכלי דם, מירידה במשקל לאחר הריון ולידה ועד לאימון פונקציונלי לחיזוק השרירים וחיטוב הגוף. לכל אחד תוכנית אימונים שמתאימה לו ומשתלבת בשגרת העבודה בחדר הכושר.

בעידן שבו חדרי הכושר נמצאים כל כך קרוב למקום שבו אנחנו גרים, כל מה שנשאר הוא למצוא את השיטה המתאימה לכם ולהתחיל לרוץ, תרתי משמע, לעבר אורח חיים בריא יותר, פעיל ואיכותי. כמאמנים אישיים, אנחנו נמצאים שם כדי לעזור, לתמוך ולמצוא לכל אחד את הדרך המתאימה לו.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
לקבלת מחירון מפורט למייל
שלחו לי מחירון!