כיום, יותר מתמיד, ישנה חשיבה לאימוני הכושר ודבקות באורח החיים הבריא. לא מעטים אלו אשר מתאמנים עם מאמן כושר אישי, וביחד בונים תכנית אימונים עם מטרות מדויקות – כל הדרך אל הגזרה המושלמת ואל הבריאות המקסימלית. אלו אשר בוחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי אחד על אחד, יודעים למה הם עושים זאת. לעומת זאת, ישנם אלו שזנחו את גופם ואת המודעות לבריאותם זמן מה, או אלו אשר מעולם לא דבקו באורח החיים הבריא המקפל בתוכו גם אימון גופני.  הנה השילוש קדוש אשר לא ישאיר אתכם אדישים. אימוני הכושר אישיים הוכחו לא אחת כמסייעים להורדה במשקל, משפרים את הבריאות ומעלים את מצב הרוח.

מאיץ ירידה במשקל:

לא מעטים אלו אשר מתחילים במלאכת אימוני הכושר כשמטרת העל שלהם היא לרדת במשקל. אימוני כושר אכן מסייעים להורדה במשקל, כאשר משלבים את האימונים עם תזונה נכונה ובריאה. הסיבה להורדה במשקל הנובעת מאימונים גופניים נעוצה בשתי סיבות: ראשית, באימוני כושר שורפים קלוריות, כך ששריפת הקלוריות מקזזת מצריכת הקלוריות היומית שצרכתם. בנוסף, אימוני הכושר מסייעים בחילוף החומרים. אם כן, אימוני הכושר אכן מסייעים להורדה במשקל.

 

משפר בריאות:

הפעילות הגופנית נקשרת פעם אחר פעם עם בריאות, ולא בכדי. הגוף שלנו הינו מכונה שיש לתחזק אותה על מנת לתפעלה על הצד הטוב ביותר. כשם שמשמנים מכונות תעשייתיות על מנת שיפעלו כשורה, גם את גוף האדם יש לשמן על מנת שיוכל לפעול כראוי. "שימון" הגוף הוא למעשה ההתעמלות הגופנית החיונית לו כל כך. בעת פעילות גופנית מחזקים את השרירים והעצמות, מחיים את הנשמה ולא רק את הגוף, ונמצאים בתנועה מתמדת אשר מעניקה תחזוק ראוי והולם למכונה החשובה כל כך – הגוף.

 

משפר מצב רוח:

נדמה כי מדובר על מידע איזוטרי, אך חשוב מאד. בעת פעילות גופנית מופרשים למוח הורמונים אשר מסייעים לשיפור מצב הרוח. אם ההורדה במשקל ושיפור הבריאות הנובעים מההתעמלות הגופנית לא הספיקה לכם, הרי ששיפור במצב הרוח הוא כבר סיבה מספיק טובה על מנת להתחיל באימוני כושר. אם כן, האימונים השונים לא משפיעים אך ורק על הגוף, אלא גם ברמה הנפשית והרוחנית. למידע נוסף על מאמן כושר אישי אחד על אחד לחץ כאן

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי