מקורה של הזומבה הוא במקצבים לטיניים. השיעור הוא שילוב של אימון ושל ריקוד – קצבי, דינאמי, סוחף, אנרגטי

יניב מימון - מאמן כושר אישי
איזו שיטה טובה יותר מאשר זו המשלבת את המהנה עם המועיל? זו אשר במסגרתה הספורט לא רק יפה לבריאות אלא טוב ונעים לשומרים עליה באופן שבו הכיף וההנאה מנגנים כינור ראשון.

בשיטה זו גם מי שמעביר את השיעור הוא מאמן כושר אישי של כל אחד ממשתתפיו. 

יתרונות הזומבה :

בשיעור אחד ניתן לשרוף מאות קלוריות ( עד800). 
השיעור משפר את סיבולת לב ריאה, מחטב ומעצב את הגוף, משפר את התנועות הגוף בכלל ואת הקואורדינציה בפרט, גורם ותורם להפעלת השרירים הגדולים בגוף ( רגליים, בטן וגב), משפר ומלטש א כישורי הריקוד, מגביר את הביטחון העצמי, מפיג מתחים ולחצים, תורם לשמחת חיים סוחפת. 
בזומבה משולבים סגנונות ריקוד אחדים ובהם טנגו, צ'ה-צ'ה, מרנגה, סלסה, קומבייה, סמבה וריקודים נוספים.

להפסיק להיות זומבי, להתחיל להתאמן בזומבה:

 אין כל סיבה ואין שום הצדקה לכך, שגם מי שאינם ניחנים בכישורי ריקוד יירתעו מלימוד זומבה, ולו רק בשל היותה שיטת התעמלות מצוינת לחיטוב הגוף ולעיצובו ולהגברת אנרגיית החיים. הלימוד אינו מסובך - הצעדים פשוטים ובסיסיים, תוך שילוב תרגילי כושר. 
זומבה מתאימה לכל גיל. היא אינה מחייבת כישורים גופניים יוצאי דופן (אף שבמהלך השיעורים אתם עשויים לרכוש אותם).
 

שיעורי זומבה כמפגש חברתי:

בזומבה אתם אינכם לבדכם. הביטו סביבכם וראו וחושו עד כמה גדול ורחב הוא המכנה המשותף המאחד את כל המשתתפים בשיעור: חרף השוני (הטבעי והמבורך) וההבדלים (מובנים וצפויים) בינהם, כולם נסחפים בשמחת הזומבה; על פני כולם נסוך חיוך המעיד על חדוות התנועה המשחררת. שיעורי הזומבה הם אפוא מפגש חברתי מרענן. יש המצפים להם בקוצר רוח ואף שהם מתרגלים את השיעור בבית – המפגש מהווה מכפיל כוח לתועלת המופקת מסוג התעמלות ספורטיבית זו ומעצים את ההנאה ממנה.
 

זומבה כמתנה:

שיעור זומבה עשוי להוות פעילות מפתיעה ואטרקטיבית לימי הולדת, לימי כיף וגיבוש, כהפוגה בכנסים ובימי עיון ועוד. כשם שמיליארד ( מן הסתם כבר יותר מאז נטבע הביטוי) סינים לא טועים, כך גם מיליוני הנהנים משיעורי ומריקודי הזומבה אינם טועים.

עם זאת, לא על הזומבה. חשוב להקפיד גם על תזונה נכונה. באתר פרסונל טריינרס אתם מוזמנים לתפוס שתי ציפורים במעוף אחד: להתוודע אל מאמן כושר אישי ואל יועץ תזונתי קליני, אשר יבנה אתכם ועבורכם תכנית אכילה מפוקחת ומבוקרת וילווה אתכם בתהליך ההסתגלות.

אזהרה:

קל להתמכר לזומבה. מיליוני מתאמנים בשיטה זו ביותר מ – 100 מדינות בעולם הם עדות מוחשית וקופצנית לפופולאריות העצומה של התוכנית. הצטרפו גם אתם אליהם. 
האם אתם צריכים זריקת זירוז כדי לזוז?

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי