המאמר הבא לפניכם בא לעזור לכם לחיות חיים בריאים יותר ומאושרים יותר וכל זה בעזרת כמה עצות קטנות ומועילות. אחד הדברים החשובים ביותר לבריאות שלכם הוא ביצוע של כושר גופני. ככל שנתאמן יותר כך נהיה יותר בריאים וכך נרגיש יותר טוב ובכך אין ספק. כושר גופני משפיע רבות על איכות החיים שלנו ועוזר לנו רבות לחיות טוב יותר ובריא יותר. על כן כל כך חשוב להשקיע באימונים ובכושר שלנו ולא לחפף בהם. ככל שתחיו יותר בריא כך גם תהיו יותר מאושרים ועל כן אין ספק שחיים בריאים יכולים להועיל לכל אחד ואחת. 

חשיבות התזונה לבריאות שלך:

בכדי להיות בריאים עלינו לעשות דברים רבים, כידוע הנפש קשורה לגוף ועל כן אנחנו חייבים להבטיח כי יהיה לנו חיבור בין השניים והנפש שלנו תהיה בריאה. אך בכך לא די אחד הדברים החשובים ביותר לנו הוא לאכול בריא. מחקרים מצביעים על כך שככל שנאכל בריא יותר כך נהיה בריאים יותר וזוהי מוסכמה שקה להתווכח אתה. לדוגמא אכילת ממתקים יכולה להוביל להשמנה, לנזקים לשיניים ולעוד בעיות אחרות. אכילה של משקאות ממותקים מזיקה גם היא לדיאטה שלנו ומקושרת לבעיות רבות לגוך שלנו. ישנם עוד מאכלים רבים הגורמים לבעיות בגופנו ואנו צריכים לחשוב על כך כאשר אנחנו מתלבטים מה לאכול ומה להכניס לפינו. תזונה נכונה היא קריטית לאיכות החיים שלנו ואנו חייבים לזכור זאת כאשר אנחנו בונים אותה.

מה הטעות של אנשים רבים?

אנשים רבים מעוניינים לרדת במשקל בין אם הסיבה לכך היא סיבה רפואית ובין אם הסיבה היא נראות. המשקל הפך לנושא שכולם מדברים עליו וכולם רוצים להוריד ממנו כמה שיותר. דיאטה הפכה לאחת המילים השגורות ביותר בשפה העברית ולא בכדי המון אנשים מעוניינים לעשות דיאטה. הבעיה היא שאנשים רבים אינם מודעים לכך כי דיאטה יש לערוך רק עם פעילות גופנית ודיאטה ללא פעילות גופנית היא כמו לנסוע על אוטו ללא גלגלים, אנחנו לא נגיע לשום מקום. ככל שנשלב בין פעילות לדיאטה כך נגיע למקומות יותר טובים ונהיה יותר מרוצים מהורדת המשקל שלנו ובכך אין ספק ואין מחלוקת. זכרו לא לעשות דיאטה ללא שילוב של פעילות גופנית.

כושר לא מה שחשבתם:

רבים חושבים כי כושר מתחיל בגיל 21 לאחר הצבא או בזמן התיכון כהכנה לצבא אך מדובר בטעות, כושר יש להתחיל מגיל צעיר מאוד והכול בכדי להטמיע מילדות את נושא הכושר. ככל שנתחיל יותר מוקדם את נושא הכושר כך בהמשך החיים נקפיד להתמיד בו ולעשות אותו בצורה הטובה ביותר. על כן גם לילדים קטנים ניתן להתחיל בכושר ולאמן אותם. כמובן שגם אנשים מבוגרים בגיל פנסיה יכולים להתאמן ולהפיק מכך רבות וכך אנו מגלים כי מאמן כושר מתאים לא רק לאנשים בגילאי ה-20 אלא לכל אדם ואדם. זאת עקב העובדה גם כי כושר הוא חיוני לבריאות שלנו ולהרגשה הטובה שלנו וכלל שנעשה ממנו יותר כך נהיה יותר מרוצים ובכך אין ספק.

מאמן כושר אישי – הדרך שלך לבריאות:

אז כיצד כדאי להתאמן, מה עלינו לעשות בכדי לשפר את הכושר שלנו? אחד הדרכים הטובות ביותר לשפר את הכושר האישי שלנו היא בעזרתו של מאמן כושר אישי. מאמן כושר ישים דגש רק עלינו וידחוף אותנו לתוצאות טובות יותר. מאמני כושר אישיים ישפרו את האופן בו אנו מתאמנים ויהפכו אותנו לבעלי כושר גופני גבוה יותר וטוב יותר ממה שהיה לנו עד כה. כאשר אנו מבצעים אימון כושר אישי הדגש באימון הוא רק עלינו ולא על אנשים אחרים וכך ההרגשה שלנו ורמת השיפור בביצועים שלנו הרבה יותר גבוהה. באמצעות אימון כושר אישי אנחנו יכולים לשפר באופן דרסטי את הכושר שלנו ולחיות חיים הרבה יותר בריאים מאלה שהכרנו.

מדוע לעתים עדיף להתאמן בקבוצה?

אמנם אימון כושר אישי הוא אימון מצוין אך ישנם אנשים שדווקא מעדיפים להתאמן בקבוצה ואין בכך פסול. החברה בקבוצה יכולים לשפר את הביצועים שלנו ולגרום לנו לאהוב הרבה יותר את האימון. ישנם אנשים הצריכים שהחברים שלהם ידחפו אותם וזהו דבר חיובי מאוד שיכול רק לעזור. בסוף אין זה משנה האם אתה מתאמן בקבוצה או לבד מה שחשוב הוא שאתה מתאמן ועושה כושר עקב החשיבות העצומה של נושא זה. מאמן טוב ידע לתת דגשים לנו באופן פרטני גם כאשר אנחנו מתאמנים בקבוצה ומדובר בדבר חיובי מאוד שיכול רק לסייע לנו. החלטתם להתאמן? נהדר כעת בחרו האם אתם מעדיפים להתאמן בקבוצה או לבד.

היכן כדאי לבצע את האימון?

אחת השאלות המרכזיות ביותר כאשר מבצעים אימון כושר היא היכן לבצע את האימון, האם לבצע אותו בבית של המאמן, האם בבית של המתאמן או דווקא בחוץ. כבר בהתחלה חשוב להגיד כי אין כאן חוקיות בנושא ואנו יכולים לבחור מה שאנו מעדיפים, שוב העיקר זה להתאמן וזה פחות משנה איפה. עם זאת, עלינו לזכור כי דווקא אצל הבית של המאמן ישנו לעתים ציוד טוב יותר שיכול לעזור לנו לעשות אימון אינטנסיבי יותר. אך יש להגיד כי מאמן טוב ידע למצוא בכול מקום מכשירים להתאמן איתם ולכן שוב זה פחות משנה היכן אתם מתאמנים כל עוד אתם מתאמנים.  

פרסונל טריינרס החברה שלך לאימוני כושר:

ישנם הרבה חברות בשוק לאימוני כושר אישיים, אך ספק אם יש עוד חברה כמו פרסונל טריינרס וברמה שלה. בפרסונל טריינרס אנחנו עושים הכול בכדי שאתם תזכו לאימון הכושר הטוב ביותר שיש. אצל פרסונל טריינרס תוכלו למצוא גם אימוני כושר אישיים וגם אימונים קבוצתיים והכול בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר. בפרסונל טריינרס נמצאים מאמני הכושר ברמה הגבוהה ביותר ואנחנו לא מוכנים להתפשר על איכות המאמנים שלנו. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תזכו לטוב ביותר ובכדי שאתם תהיו שלמים עם אימוני הכושר שלנו ועל כך אין מחלוקת.

מה תקבלו בפרסונל טריינרס?

בפרסונל טריינרס תזכו לאימונים הטובים ביותר בשוק תוך הקפדה על כול הכללים בכדי שאתם תכנו כמה שיותר מהר לכושר. בין אם מדובר על אימון TRX, אימון הפוגות או כול אימון אחר אצלנו תזכו לאימונים האיכותיים ביותר על ידי המאמנים האיכותיים ביותר. אנחנו לא מוכנים להתפשר על מאום והכול בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר. אימוני הקבוצות שלנו נערכים בפארקים נבחרים ונעשים תוך מחשבה מעמיקה מה מגיע לכם ומה ישרת את הכושר שלכם בצורה הטובה ביותר. בין היתר אנחנו מנהלים חדרי כושר בשביל ארגונים אחרים והכול מכיוון שאנו מבינים היטב כיצד צריך לנהל חדר כושר.

מי הוא יניב מימון?

יניב מימון הוא המנהל של חברת פרסונל טריינרס והוא עושה זאת בצורה הטובה ביותר. יניב מתמחה בניהול ושיווק והוא בוגר קורס המאמנים של ווינגיט. יניב מאמין באורח חיים בריא והוא יעשה הכול בכדי שאתם תיכנסו לכושר ותעשו זאת קלות וכמה שיותר מהר. יניב עבר שלל קורסים והוא מומחה בתחום הכושר וזה גם מה שהוא מנחיל למאמניו. יניב בוחר רק את המאמנים הטובים ביותר בשוק כי הוא מאמין שלשירות איכותי אין מתחרים ואף אחד לא יכול להחליף שירות טוב. אצלנו תקבלו את האיכות הטובה ביותר של המאמנים ואנו נעשה הכול בכדי שאתם תהיו מרוצים.

כושר הוא דרך חיים וזה מה שאנחנו מאמינים בו בפרסונל טריינרס וזוהי המנטרה שעל פיה אנו פועלים. בין אם אתם מעוניינים באימון כושר אישי, באימון קבוצתי, או בניהול חדר כושר פרסונל טריינרס הוא המקום בשבילכם והוא יעזור לכם להגשים את חלומכם בצורה הטובה ביותר. תנו לנו לעזור לכם להיכנס לכושר ולהיות במצב הבריאותי הכי בריא שלכם.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי