על מנת למנוע את הייאוש ולהגביר את המוטיבציה נכנס לתמונה מאמן כושר אישי שיכול לעבוד איתך צמוד על מנת להגיע אל המטרה המיוחלת. למידע על איך לבחור את המאמן כושר אישי קראו את המאמר הזה. כמו כן, בנוסף לכושר גופני  הדבר החשוב ביותר ויש שיגידו הקשה ביותר הוא השמירה על תזונה נכונה. אספנו בשבילכם כמה טיפים של אימונים ותזונה על מנת לשרוף שומנים בדרך היעילה ביותר שאפשר.

אימוני משקולות ואירובי

אז דבר ראשון, חשוב להדגיש כי לא חייבים חדר כושר על מנת לבצע אימוני משקולות ואירובי. ניתן לרכוש סט משקולות ביתי במידה ורוצים להתאמן בבית ואירובי ניתן לבצע על הליכון או מחוץ לבית במידה ורוצים לראות קצת נוף בזמן הפעילות. אימוני משקולות הם הדרך הטובה ביותר לפיתוח מסת שריר. כאשר אנחנו מצבעים אימון מסוג זה, השרירים שלנו בעצם "נהרסים" ואז נבנים מחדש כאשר אנחנו צורכים חלבון. לכן זה קריטי לתת לשריר שעבדתם עליו לנוח לאחר שהרמתם משקולות. השריר נבנה במנוחה, במידה ותעבדו על אותו השריר יום אחרי יום, הוא לא יוכל להיבנות מחדש וזה יפגע לכם בתוצאות משמעותית. בכל מה שנוגע לאימונים אירוביים, במידה והמטרה היא לשרוף כמה שיותר שומנים חשוב מאוד להקפיד על אימונים ארוכים עם דופק גבוה. לכן הרבה פעמים עדיף לעשות הליכה מאשר ריצה מאחר וקל יותר לבצע אימון הליכה עם דופק גבוה לאורך זמן לעומת ריצה לאורך זמן. ככל שתתמידו באימונים האירוביים כך תשרפו שומנים בצורה יעילה ומהירה יותר.

תזונה נכונה

אז כמו שכבר ציינו, אחד הדברים החשובים ביותר (יש שיגידו הכי חשוב) הוא שמירה על תזונה נכונה. פעילות גופנית ללא שמירה על תזונה תעכב אתכם בצורה קשה. במידה ואתם לא יודעים איך לבנות תפריט להורדה במשקל, אתם יכולים להתייעץ עם הבעלי מקצוע המתאימים והם יוכלו להרכיב לכם תפריט לפי הדברים שאתם אוהבים. בנוסף לבקרה על חלבונים ופחמימות, מומלץ לאכול הרבה מאוד ירקות. חוץ מהערך הבריאותי, ירקות ישביעו אתכם בקלות והם בעלי ערך קלורי אפסי. משתלם לא? כמובן שחשוב מאוד לשתות הרבה מים במהלך היום, זה גם יעזור לכם להרגיע את הקיבה וגם מגביר את המטבוליזם.

לסיכום

התמידו עם אימוני הכושר, הקפידו על תזונה נכונה ובריאה, שתו הרבה מים, השתדלו לישון 8 שעות כל לילה ואתם בדרך הנכונה. שיהיה לכם בהצלחה!

חזרה

 
שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי