איך אפשר שלא לאהוב פעילות גופנית ולבצע אותה בעת שהיא מטיבה עמכם כל כך – ברמה הפיסית וברמה הנפשית?

אימוני כושר אישיים עם מאמנים מעולים, יכולים להעלות גם אתכם על הדרך המלך בדרך אל אורח חיים בריא, מאוזן וכזה שיטיב עמכם. בשונה ממה שניתן לחשוב, כל פעילות גופנית ובכל היקף - מבורכת. במילים אחרות? עדיף שתעשו קצת מאשר לא תעשו בכלל. עם מאמן כושר אישי, תוכלו לתאם ציפיות, להגדיר מטרות ולבנות יחד תכנית שתדייק את הרצונות שלכם, ותתאים למצבכם הגופני ולרמת הכושר שלכם. מוכנים להצליח?

פעילות גופנית: משריפת שומנים ועד חיטוב

המוטיבציה של המון מתאמנים להתחיל את תכנית הכושר היא בעיקר הבריאות. ישנם אנשים שאורח החיים שלהם אינו בריא, והוא בא לידי ביטוי בישיבה ממושכת במקום העבודה לאורך שעות, והיצמדות לתפריט המבוסס בעיקרו על ג'אנק פוד. לא אחת נאמר כי "האדם הוא מה שהוא אוכל". ואכן, האוכל שאתם אוכלים הוא השיקוף למי שאתם.

לא צריך להרחיב או להסביר מדוע עודף משקל מזיק לכם, עד לכדי מצב בו קשה גם לבצע פעולות יום יומיות פשוטות. אם גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון אל עבר שינוי ואל אימוץ אורח החיים הבריא – קבעו גם אתם אימון ניסיון עם מאמן הכושר.

הקשר בין פעילות גופנית ושחרור מתחים

מעבר לכך, אימוני הכושר מוכחים גם ככאלו המטיבים עם הנפש. אין אדם שלא חווה לחצים ומתחים, ובכוחם של אימוני כושר להטיב עמכם גם ברמה הנפשית-מנטלית. לאורך האימון, מופרשים הורומנים המווסתים את מצב הרוח ומעלים אותו, כך שאתם לא נהנים רק משריפת שומנים, חיטוב או חיזוק הגוף, אלא מקבלים גם ערך מוסף בדמות שחרור אנרגיה שלא טובה לכם.

הבריאות ממשיכה גם לצלחת שלכם

על מנת ליהנות מתוצאות יפות שיתגמלו אתכם על העבודה הקשה שלכם באימוני הכושר, אתם מוכרחים להעניק חשיבות גם לצלחת שלכם בכל ארוחה. איזון היא מילת המפתח, כאשר עליכם להיצמד להמלצה של תזונאי מקצועי שימליץ לכם על הרכב נכון של פחמימות, חלבונים, שומנים, ירקות וכיוצא בזה. כמו כן, הבריאות באה לידי ביטוי גם בצריכה של תוספים שונים לרבות סידן, שלא אחת נמצא חסר אצל אנשים בגיל המעבר. מאחר ועם ההתבגרות היכולת של הגוף לספוג את הסידן פוחתת, ישנם מקרים בהם יומלץ לצרוך אותו בצורה מבוקרת באמצעות תוסף.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי