מאמן כושר אישי

תכנית המתאימה במיוחד לכם:

כאשר אתם בוחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי, הרי שמדובר על אימון המתאים במיוחד לכם. כבר בפגישה הראשונה שלכם תערכו שיחת היכרות, וכך יוכל המאמן המוסמך להתאים לכם תכנית אימונים הייעודית רק לכם. את התכנית יבנה המאמן על סמך ההיסטוריה הרפואית שלכם, מטרות ויעדים, אימונים שאתם אוהבים במיוחד, העדפות אודות לוקיישן האימון והתדירות בה החלטתם להתאמן. כאשר אתם בוחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי, כל האימון סובב סביבכם ומאמן הכושר עומד אך ורק לרשותכם.


משאירים את הבושה מאחור:

לא מעטים אלו שכבר זמן רב רוצים להתחיל בשיגרת אימוני כושר, אך משהו עוצר בעדם. לעתים ניתן לתרץ את חוסר המעש בלוח זמנים צפוץ, בכאבי פתע או בהבטחה כי ביום ראשון נתחיל. לעתים אנשים מתקשים להודות, אך מה שעוצר בעדם לא פעם הוא הבושה להתאמן בסביבת אנשים אחרים.

במכוני הכושר לא אחת ניתן לראות מתאמנים בשלב מתקדם, שהגיעו אל היעד שלהם מבחינת חיטוב או משקל, ולעתים צפייה בהם מרתיעה ומלחיצה וגורמת לבושה ואי נוחות בקרב מתאמנים מתחילים. בעת שתבצעו אימונים בפורמט של אימון כושר אישי, הרי שהחברה שלכם במהלך האימון היא רק אתם והמאמן. הפעם, הבושה היא לא תירוץ – מתחילים להתאמן!


אתם בוחרים היכן להתאמן:

אחד החסרונות הבולטים של חדרי הכושר הוא העובדה כי מדובר על חלל סגור, ללא אוויר פתוח ועם תפאורה קבועה ולא משתנה. עבור לא מעטים מדובר על לוקיישן לא מוצלח במיוחד, ועל כן הם דחו עד כה את תחילת האימונים. תשמחו לגלות, כי עם מאמנת כושר אישית שתבחרו, תוכלו גם לבחור את הלוקיישן להתאמן בו! המשמעות היא כי ניתן לשלב בין אימונים הנערכים בבית הפרטי שלכם או של המאמנת, או באימונים תחת כיפת השמיים בפארקים הגדולים או השכונתיים. עם מאמן הכושר האישי תוכל לבצע אימונים בתפאורה מתחלפת, ולא בכזו סטאטית. כך אתם מגוונים את שיגרת האימון ובכל פעם מחדש תרגישו כאילו ומדובר בהתחלת הדרך ובאימון הראשון שלכם.

כמויות מוטיבציה וחיזוקים שרק חלמתם עליהם:

כאשר מתאמנים בחדר הכושר, הרי שאתה אדון לעצמך ופועל לבדך בחלל הגדול. בעת שמבצעים את אימוני הכושר בפורמט של אימון אישי, הרי שאתם זוכים לא רק למאמן שמנחה אתכם בתנועות ובתרגילים, אלא גם במנטור המחדיר בכם מוטיבציה לכל אורך האימון ואפילו לאחריו. מאמני הכושר חורטים על דגלם את סוגיית המוטיבציה והחיזוקים, לטובת עידוד המתאמנים. אם חששתם להתחיל להתאמן ופחדתם לעשות את הצעד הראשון, הרי שעם המאמנים האישיים אתם זוכים לליווי מלא, תמיכה ואוזן קשבת, ולא רק לאימון המתחיל ומסתיים לאחר שעה.

לאימון ניסיון ללא התחייבות השאירו פרטים.

אימוני כושר מחוץ לבית

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי