אם גם אתם דוחים את האימון שלכם בעקבות אחת מהסיבות הבאות, תדעו שגם אתם מתרצים ועושים לעצמכם הנחות. שמים סוף לתירוצים ומתחילים להתאמן!

 

אחרי החגים הכי טוב להתחיל

מדובר כנראה על אחד התירוצים השכיחים ביותר שמונעים מכם להתחיל להתאמן. לא מעטים אלו המקשרים את תכנית האימונים לתזונה שלהם. למרות שהתרחיש האידיאלי הוא תכנית אימונים עם מאמן כושר אישי ועם תפריט מאוזן ובריא, אך בשום פנים ואופן אינכם צריכים להזניח את הגוף שלכם בגלל תקופת חגים גדושה באוכל. יתרה מזאת, תכנית האימונים בתוקפת החגים יכולה להכניס אתכם למסגרת של בריאות, דרכה תוכלו לשמור על איזון. אם כן, להתחיל להתאמן אחרי החגים הוא תירוץ בלבד, ולא תכנית נבונה.

 

חבל על הזמן, יום ראשון זו התחלה חדשה

נדמה שמדובר על תירוץ שכולם השתמשו בו לפחות פעם אחת בחייהם. בעת שתתפסו את תכנית האימונים עם מאמן כושר אישי כתכנית המטיבה עמכם, לא תצטרכו לדחות אותה למועדים מיוחדים או לקבוע תאריך ייעודי להתחלה. אין באמת זמן טוב להתחיל להתאמן משום שכל נקודה שבה תתחילו היא זמן מצוין. בעת שאתם מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי אתם גולשים בקלות אל עבר תכנית האימונים ויוצרים נחיתה קלה אל השגרה החדשה שלכם: אורח חיים בריא שיעניק לכם נפש בריאה בגוף בריא.

 

בתקופת מבחנים אי אפשר להתאמן

לצד התירוצים הניתנים, ישנן גם הנחות שאנשים נותנים לעצמם בעקבות נסיבות שונות. תקופת המבחנים היא תקופה לחוצה ללא ספק, ובדיוק בגלל זה כדאי לכם לשלב את תכנית האימונים שלכם בה. לא אחת הוכח כי פעילות גופנית מטיבה לא רק עם הנפש, אלא גם עם הגוף, כך שבתקופה בה את מוצאים את עצמכם לחוצים ומתוחים, אימון גופני עם מאמן כושר אישי רק יטיב עמכם. אם כן, גם תקופת המבחנים אינה סיבה לדחות או לבטל את תכנית האימונים שלכם.

אני יוצא לחופשה, אתאמן כשאחזור

חשוב לתפוס את תכנית האימונים כחלק בלתי נפרד משגרת היום שלכם. כשם שאתם אוכלים, שותים, או יוצרים אינטראקציות חברתיות – כך עליכם גם להתאמן. לתפוס את תכנית האימונים שלכם כיחידה נפרדת מחייכם היא טעות. הנסיעה שלכם לחופשה אולי מרחיקה אתכם מהמאמן האישי שלכם, אך תוכלו לבצע תרגילים שונים לבדכם או אימונים כדוגמת ריצה שיכולים לשמור אתכם בקצב טוב ולחזור אל שגרת האימונים עם חזרתכם מהחופשה. 

למידע נוסף על איך לשמור על כושר גם בחופשה - נכתב על ידי צוות המומחים של פרסונל טריינרס. 

מאמן כושר אישי

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי