אצלנו בישראל כל יום חג הוא סיבה לאכול וכמה שיותר. והמשפט הזה להיכנס לכושר לפני החגים מתנגן לנו כי כולנו רוצים להיות יפים וחטובים לקראת ארוחת החג

"להיכנס לכושר לפני החגים" אין ספק שהמשפט הזה מהדהד לנו בראש במיוחד עכשיו שאנחנו עומדים לפני פסח שאחריו הולכים להגיע כל שאר החגים חג המנגל (יום העצמאות), שבועות וראש השנה. 

התמדה- הבעיה היא לא להיכנס לכושר לפני החגים, אלא לשמור על כושר בחגים ובין החגים. למעשה מילת המפתח כאן היא התמדה, לשמור על התמדה עד שזו הופכת להיות לחלק משגרת חיינו, כמו שאנחנו קמים בבוקר מצחצחים שיניים כך צריך להיות הספורט בחיינו, או בבוקר או בערב להקדיש לפחות שעה וחצי בכל יום.

קל להגיד קשה לעשות- רבים מאתנו מתחילים חדורי מוטיבציה, משתדלים להתאמן כל יום במשך שבוע עד הרגע בו נתפסים לנו השרירים ופה מתחילים התירוצים: כואב לי, יורד גשם, חם מדי, קר מידי, כואב לי בראש, אני עייף אין ספק שבתירוצים אנחנו אלופים, אבל איך אפשר כן להתמיד עד שנגיע למצב של שיגרה?

מאמן כושר אישי- בשנים האחרונות החלה עליה בשיעורים פרטיים בתחום הספורט מה שהיה פעם נחשב למנת חלקם של העשירים בלבד הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל כל אחד רוצה להיות חטוב ושרירי, כל אחד רוצה אורח חיים בריא והיום כל זה אפשרי עם מאמן כושר אישי.

אז למה זה כן מצליח עם מאמן כושר אישי ולא לבד?

אין מה לעשות רוב בני האדם בעלי טבע של עצלנות שזה מגיע לספורט, ותמיד נצטרך מישהו שייתן לנו מוטיבציה לקום מהספה ולהתחיל להזיז את עצמנו, לחלקנו יש כבר חברים שהכניסו את הכושר לשגרת יומם, אם זה במכון כושר או ריצה או הליכה או כל סוג של פעילות ספורטיבית שאנו מתמידים לעשות כל יום, אבל רובנו עדיין לא הגענו למקום הזה אחד היתרונות של מאמן כושר פרטי מעבר למוטיבציה, זה אימון כושר אישי מותאם בהתאם ליעדים שאנו קובעים, האימון נקבע  לפי דרגות של פעילות  שעם הזמן דרגות הקושי של הפעילות עולה, כך שאנו לא שמים לב אבל לאט לאט אנחנו מתחילים להכניס את גופנו לכושר והספורט כן הופך לשגרת החיים שלנו.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי