לפני שאתם מתחילים באימוני כושר אישיים, חשוב מאוד שתדעו כיצד לבחור את המאמן הנכון וכיצד להתכונן לקראת האימון בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו להיות בטוחים כי האימון יבוצע באופן מקצועי, בצורה שתאפשר לכם ליהנות ממנו ובאופן שיענה על כל הצפיות שלכם.

איך לבחור מאמן אישי?

 

לפני שאתם בוחרים מאמן כושר אישי, כדאי לכם בראש ובראשונה לקבל המלצות מחברים או מבני משפחה קרובים על מאמן הכושר שלהם. ההמלצות הללו יוכלו לאפשר לכם לבחור אדם מקצועי וטוב שיענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר, ולא תצטרכו להשקיע יותר מדי זמן או מאמץ בכדי למצוא אותו.

אם קיבלתם המלצות על כמה מאמני כושר אישיים שונים, תוכלו להשוות ביניהם בעזרת בדיקה של נתונים כמו:

·         ההשכלה שלהם בתחום – המקום בו למדו את התחום, אם בכלל.

·         הניסיון שלהם – חשוב מאוד לבחור מאמן כושר מנוסה אשר ידע להתאים את האימון לצרכים שלכם וליכולת הגופנית שלכם.

·         הזמינות שלהם – חשוב לבחור מאמן אשר יכול לבצע אימונים במועד המתאים לכם, בין אם זה בשעות הבוקר או הערב. כאשר האימון יותאם ללוח הזמנים שלכם, יהיה לכם קל יותר להתמיד בו מאשר אימון המצריך מכם לצאת להפסקה באמצע פעילויות חשובות שאתם מבצעים במהלך היום.

·         המחירים שלהם – לעיתים השוואת מחירים פשוטה יכולה לגלות לכם פערי מחיר משמעותיים בין המאמנים השונים, ולכן חשוב לבצע השוואה שכזו.

·         התוצאות – אם על האדם שהמליץ לכם על המאמן שלו ניכרות תוצאות האימון – הרי זו ההוכחה הניצחת ליעילותו של המאמן.

אימון אישי לשיקום לאחר פציעה:

 

ישנם רבים אשר פונים אל אימון כושר אישי לצורך שיקום לאחר פציעה שעברו. אם גם אתם שייכים לקטגוריה הזו, חשוב מאוד שתבחרו מאמן בעל ניסיון, היודע כיצד להתמודד עם הפציעה הזו וכיצד לסייע לכם לשקם את הגוף ולהחלים מאותה פציעה.

בנוסף, חשוב להיות מצוידים בכלי עזר שיסייעו לכם בעת האימון כמו משחה לכאבי שרירים, תחבושות אלסטיות, ביגוד נוח באזור הפגוע וכן הלאה. כמובן, על הציוד הנדרש יוכל להמליץ לכם מאמן הכושר וחלק מאותו ציוד ייתכן שיימצא ברשותו.

לאחר האימון:

 

לאחר כל אימון אישי, ואין זה משנה באיזו דרגת קושי מדובר, חשוב לבצע מתיחות של השרירים בכדי למנוע כאבי שרירים או שרירים תפוסים מאוחר יותר. כל מאמן מקצועי יקפיד על המתיחות הללו ולא יאפשר לכם לסיים את האימון מבלי לבצע אותן. יחד עם זאת, במיוחד אם אתם בתחילת הדרך והכושר הגופני שלכם חלש מאוד, כדאי לרכוש משחה לכאבי שרירים עוד לפני שאתם מתחילים את האימונים ולשמור אותה בבית לכל מקרה בו תרגישו כאבי שרירים מאוחר יותר,  כמה שעות לאחר האימון או ביום שלמחרת.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי