מאמן כושר מקצועי יוכל לסייע לנו להתמודד עם המשימה ולסגל אורח חיים בריא. התפקיד העיקרי של מאמן כושר מקצועי הוא להתאים למתאמן פעילויות הנכונות למצבו הפיזי ולהקפיד כי המתאמן מבצע אותן בצורה נכונה, בנוסף למסגרת האימונים, תפקידו של מאמן הכושר הוא לעודד את המתאמנים ולהחדיר בהם מוטיבציה בכל אימון.

מאמן כושר – למה חשוב מוטיבציה גבוהה למתאמנים?

פעילות גופנית זה אתגר שלא תמיד קל לביצוע, רוב האנשים הבוחרים להתאמן עושים זאת כדי להיות חטובים, להשתקם מפציעות ו/או לשמור על אורח חיים בריא. אימונים אלו יכולים להיות מאתגרים מאוד והם יכולים לאפשר לנו להתפתח מבחינה אישית ולהגיע למקומות שלא היינו משערים שאנו יכולים להגיע אליהם כמו גמישות, שינויים בבדיקות בריאותיות וכן הלאה (בשילוב תזונה נכונה). אימוני כושר גופנים דורשים הרבה מאוד השקעה והתמדה. כאשר אנו מתאמנים חשוב מאוד שתהיה לנו מוטיבציה גבוהה, המוטיבציה לשינוי ולשיפור אורח החיים שלנו תאפשר לנו להתמודד עם הקשיים העולים במסגרת האימונים ועם האתגרים שהמאמן או המאמנת כושר אישית מציבים בפנינו. המאמן המקצועי שלנו יוכל  להחדיר בנו מוטיבציה ולעודד אותנו.

מאמן כושר – ומוטיבציה לשינוי אורח חיים והפיכתו לבריא יותר

ככל שמאמן הכושר שלנו יסייע לנו להיות בעלי מוטיבציה רבה יותר כך נוכל לשנות את אורח החיים שלנו ולהפוך להיות בריאים יותר. הבריאות שלנו חשובה מאוד אך לא תמיד יש לנו כוח להשקיע בה, כי פעמים רבות עלינו לוותר על הרגלים שלנו בשביל לעשות זאת. כאשר אנחנו משקיעים בבריאות שלנו אנחנו צריכים לוותר למשל על אכילת מאכלים שיש בהם הרבה מאוד סוכר או קמח. אנחנו צריכים להתחיל לעשות ספורט ואנחנו צריכים גם להפסיק לעשן (במידה ואנחנו מעשנים). כל השינויים הללו יכולים להיות קשים והם דורשים מאתנו להיות חזקים מאוד מבחינה רגשית. קבלת עזרה ותמיכה ממאמן מקצועי תאפשר לנו לא להתמודד עם הקושי לבד ולהיות יותר חדורי מטרה ואף להגשים אותה. לקריאה על טיפים לתזונה נכונה לחצו כאן

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי