למרות הנגישות הקלה והיכולת להירשם אל חדרי הכושר הגדולים, רבים בוחרים לבחור בתכנית אימונים אישית ולהתאמן עם מאמן אישי. מעבר לכך שמדובר על תכנית אימונים המתאימה במידותייה במיוחד למתאמן, הרי שהקסם וההצלחה נעוצים בין היתר ביחס האישי, ובעובדה כי התוצאות מגיעות מהר, והודות למוטיבציה המוענקת למתאמן על ידי המאמן, הן אף נשארות.

 

כעת, כשהחלטתם גם אתם להתחיל להתאמן ולדבוק באורח החיים הבריא, חשוב שתדעו כי אימון עם מאמן או מאמנת בפורמט אישי, יבטיחו לכם חוויה מעצימה לגוף ולנפש. כמו כן, האימונים יביאו אתכם לתוצאות נפלאות, ובעיקר יגרמו לכם לחשוב למה התחלתם רק עכשיו. אם כן, מדוע מאמני כושר אישיים מביאים לתוצאות מהירות?

 

נעים להכיר: האח הגדול שלכם:

 

בעת שאתם מתחילים להתאמן בפורמט של אימון אישי, אתם לא זוכים רק במאמן מקצועי עם ידע נרחב, אלא גם בחבר ואח גדול. המשמעות היא שהאינטראקציה ביניכם אינה מסתיימת עם תום האימון, אלא מדובר על קשר רציף המתבסס על רצון אמיתי להביא אתכם לתוצאות בהן אתם חושקים. מעבר לתכנית אימונים קפדנית ומתאימה לכם, הרי שהמאמן גם דואג להחדיר בכם מוטיבציה, לעודד אתכם, וגם להרים אתכם כשקצת קשה בדרך. מאמני כושר אישיים מביאים לתוצאות מהירות לא רק בזכות הידע המקצועי והתשוקה הגדולה, אלא גם בזכות העובדה כי מדובר על פעילות רציפה וקשר הדוק הנרקם עם המתאמנים.

 

מי שמגיע להתאמן, מגיע לעבוד:

 

כמובן שהאחריות אינה רק בידי המאמנים, אלא גם בידי המתאמנים. בעת שאתם נרשמים לחדר הכושר, אתם משלמים תשלום חודשי קבוע ויודעים כי תוכלו להגיע בכל עת להתאמן. בפועל מה שקורה הוא שקל מאד לדחות את האימונים, להבטיח לעצמכם כי מחר בטוח תתאמנו, ולהיות רגועים נוכח העובדה כי יש לכם חודש שלם להתאמן. מנגד, בעת שמדובר על אימון אישי, אתם קובעים עם המאמן ביום ושעה קבועים, וכך מתחייבים לתכנית האימונים.

 

ההצלחה שלכם, היא ההצלחה של המאמן:

 

עבור כל מאמן אישי, כל מתאמן הינו בגדר פרוייקט. לא משנה אם המטרה של המתאמן היא להשיל חמישה קילוגרמים, לחזק את מסת השרירים או פשוט להנות מפעילות גופנית – כל מתאמן עבור המאמנים הינו עולם ומלואו, מה שמביא את המאמנים להשקיע הרבה מעבר לשעה בה אתם מתאמנים יחדיו. לכן, המאמנים מגיעים נמרצים וחדורי מוטיבציה לאימון בדיוק כמוכם, ועושים הכל על מנת שתצליחו ותצאו נשכרים מהאימונים המשותפים. חשוב לזכור כי ההצלחה שלכם, היא במידה רבה ההצלחה של המאמנים, ואלו הציבו זאת כמטרת על שחשוב לדבוק בה. מאמני כושר אישיים מביאים לתוצאות מהירות! זה בדוק, זה עובד, וכעת הגיע תורכם להנות.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי