כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: חוזרים מהעבודה ומבטיחים לעצמנו שאחרי מנוחה קלה של שעה-שעתיים, נקום מהספה ונלך לעשות פעילות ספורטיבית. אך עם זאת – דיבורים לחוד ומציאות לחוד שהרי לבסוף אנו מוצאים את עצמנו מנשנשים מול מסך כלשהו (טלוויזיה או מחשב) ורחוקים אלפי שנות אור מלבצע פעילות גופנית. אז כיצד למעשה מאמן כושר אישי נכנס כאן לתמונה? שאלה מצוינת. בואו נבדוק יחד!

מאמן כושר אישי – להתאמן מבלי לוותר

מעבר לעובדה שמאמן כושר אישי הוא אדם מוסמך אשר יכול באמת לעשות את ההבדל בין אימון שלא משיגים בו את היעדים שהצבנו לעצמנו ואימון בו אנו "מוותרים לעצמנו" על תרגילים קשים מעט יותר לבין אימון יעיל, נכון, אימון שמתאים ליכולות הגופניות שלנו וכזה שנעשה בהשגחה (על ידי המאמן המוסמך שמוודא שהאימון אינו פוגע במתעמל) הוא גם יכול לעשות את ההבדל העצום בין אימון "נוסף" ללא כוחות ומוטיבציה לבין אימון בו נותנים את הכל.

כעת נחזור אל הנושא עמו פתחנו את המאמר – מוטיבציה. הרי דיברנו על העניין בו לפעמים אנו נוטים "לוותר לעצמנו קצת", לדחות את האימון ליום אחר שהרי "השבוע רק התחיל אז מה הבעיה לעשות את האימון מחרתיים?", העניין הוא שתמיד יש לנו תירוץ וכאן נכנס לתמונה המאמן המוסמך.
מאמן כושר פרטי מגיע למקום שקובעים עמו בשעה קבועה כך שללקוח הנוטה לדחות את האימונים "ליום אחר", אין ברירה אלא לקום מהכיסא, "לנער מעצמו את האבק" (כמו שאומרים) ופשוט להתחיל להתאמן.

כאשר מאמן כושר מגיע עד לביתו של הלקוח או לחילופין עד למקום העבודה שלו, אין ללקוח אפשרות "להתחמק". מעבר לעניין הנ"ל, מאמן פרטי יודע כיצד להרים את המוטיבציה של המתאמן, כיצד להכניס בו את הרצון להגיע ליעדים שהציב לעצמו וכיצד למעשה להשלים את האימון בצורה הטובה ביותר. זהו ההבדל המשמעותי ביותר בין אימון אישי הנעשה לבד לבין אימון מקצועי ויעיל הרבה יותר אשר נעשה בעזרתו של איש מקצוע מוסמך – מאמן כושר.

זקוקים לעוד שכנועים ולמה כדאי לכם להתמיד? קראו את המאמר הבא 6 סיבות להתמיד באימון הכושר האישי.

אנו מאחלים לכם הרבה הצלחה!

 

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי