מצד אחד, אין באמת מחיר לנפש בריאה בגוף בריא, אך מצד שני אימונים עם מאמן כושר עולים לכם כסף. גם אתם תוהים מה מחיר מאמן כושר אישי? לפניכם שלושת הפרמטרים המשפיעים על מחיר האימון שלכם.

 

ראשית, מדוע כדאי מאמן כושר אישי בכל מחיר?

כידוע, אימוני כושר אישיים עולים יותר כסף בהשוואה לאימונים המתבצעים בחדרי הכושר הגדולים או בקבוצות של כמה מתאמנים. בכל זאת, המון מתאמנים בכל זאת מעדיפים להשקיע את מיטב כספם באימון כושר אישי ויש לכך סיבה: אימוני כושר הנערכים בפורמט של אחד על אחד, הם אימונים המותאמים במאה אחוזים לצרכי המתאמן. ישנם מתאמנים המעוניינים להתחיל בשגרת אימונים לטובת ירידה במשקל, בעוד ישנם אלו שרוצים לחזק את הגוף.

באופן זה, המתאמנים זוכים לאימונים שעונים על הצרכים שלהם ובהתאמה מקדמים אותם גם אל עבר היעדים שלהם כמה שיותר מהר – בדרך ממוקדת שבאמצעותה רואים תוצאות. כך, נדמה כי מחיר מאמן כושר אישי אינו פרמטר במשוואה, זאת מאחר ואין באמת מחיר לאימון שהמתאמן יוצא ממנו נשכר. יחד עם זאת, מה כן משפיע על המחיר הסופי שתשלמו למאמן הכושר שלכם? ישנם שלושה פרמטרים מרכזים:

 

1.הניסיון של מאמן הכושר

ראשית, ככל שלמאמן הכושר יש יותר ניסיון, כך הוא הופך מקצועי יותר ובהתאם האימונים איתו עולים יותר כסף. ההבדל בין מחיר מאמן כושר אישי מתחיל ובין מאמן בעל ניסיון רב אינו גדול, אך עדיין ישנו פער במחיר שחשוב לקחת בחשבון. חשוב מאד לוודא כי האימון שאתם מבצעים מתבצע אך ורק עם מאמני כושר מוסמכים! לא מעטים אלו שעברו הכשרות חלקיות והם מכנים עצמם מאמני כושר ואימונים עם "מאמנים" שכאלו יכולים להיות מסוכנים עבורכם. מטרת אימון הכושר היא להעניק לכם בריאות – אל תתפשרו עליה!

 

2.לוקיישן אימון כושר אישי

הפרמטר השני המשפיע על מחיר מאמן כושר אישי, הוא כמובן לוקיישן האימון. ישנם המתאמנים המגיעים אל בית המאמן או אל סטודיו חיצוני, בעוד ישנם אלו המבקשים להתאמן בחלל הבית הפרטי שלהם. מדוע לוקיישן האימון משפיע על מחיר האימון? מסיבה די פשוטה: ישנם מתאמנים המתגוררים במרחק של כחצי שעה או שעה מבית המאמן – מה שאומר שעל המאמן לשאת בהוצאות של דלק ושל זמן בכבישים שהינו זמן שאינו מנוצל. במקרים שכאלו נהוג להשתתף עם המאמן בהוצאות ולכן עלות האימון מעט יקרה יותר.

מנגד, אם תגיעו אתם אל בית המאמן, הרי שלא תהיה כל תוספת תשלום והמחיר שתקבלו יכלול אך ורק את עלות האימון. כמו כן, לא אחת ישנה פשרה בין המתאמן ובין המאמן, המגיעה בדמות אימון הנמצא באמצע הדרך.

 

3.התדירות בה אתם מתאמנים

דרך נוספת לעודד אתכם להתאמן וכמה שיותר היא באמצעות מחיר מאמן כושר אישי שתקבלו. כל עוד תתאמנו בתדירות נמוכה, המחיר שתקבלו יהיה עבור אימונים בודדים הנערכים מפעם לפעם. יחד עם זאת, ישנם מאמנים שבוחרים לדרבן את המתאמנים להתאמן יותר במחיר מפתה במיוחד המבוסס על כרטיסיית אימונים. המשמעות? בחישוב שמבצעים מגלים כי כל אימון עולה לכם פחות. המשוואה פשוטה: ככל שתתאמנו יותר, כך העלות עבור כל אימון יורדת.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי