האימונים המתבצעים בפארקים השונים מאפשרים לכם להנות ממזג אוויר נפלא, מנוף של מתאמנים אחרים המחדירים בכם מוטיבציה ובעיקר מהאפשרות לגוון את האימון ולשלב אימוני כוח ואירובי תחת כיפת השמיים. עם החלטתכם לצאת להתאמן בחוץ עם מאמן כושר, מה כדאי לקחת איתכם?

מאמן כושר אישי

בקבוק מים קרים

בעת שאתם מתאמנים בסטודיו או בבית הפרטי שלכם, יש לכם זמינות מלאה למים. ישנם מתאמנים הזקוקים לכמויות גדולות לאורך האימון, כך שחשוב מאד להצטייד בבקבוק מים. גם בפארקים השונים תוכלו למצוא מים זמינים דרך ברזיות או קולרים, אך אינכם יודעים היכן אתם עתידים להתמקם ולערוך את האימון, לכן – בקבוק מים הוא בגדר חובה באימון כושר עם מאמן כושר מחוץ לבית.

 

שעון דופק ומד צעדים

כיום ישנו טרנד שבו אנשים נוהגים לענוד עליהם שעון דופק או מד צעדים, העוזר להם לאמוד את קצב ההתקדמות שלהם ולעקב אחר היעדים שהם הציבו לעצמם. אל תשכחו לקחת איתכם את האביזרים החיוניים לכם לטובת האימון. בעת שאתם מתאמנים בבית, כל האביזרים זמינים לכם באיזור המחייה שלכם, אך בעת שתצאו להתאמן תחת כיפת השמיים, הרי שחשוב מאד להיות מסודרים ולדאוג לקחת כל אביזר שיכול לסייע לכם בשגרת האימון שלכם.

 

מגבת

בעוד שבחלל הסטודיו או בבית הפרטי שלכם אתם יכולים להנות ממזגן מקרר ונעים, האימונים בחוץ לעתים מאופיינים ביותר זיעה ולחות, בעיקר בעונת הקיץ. לכן, הוסיפו אל רשימת האביזרים שאתם צריכים לקחת איתכם אל האימון מחוץ לבית גם את המגבת הקטנה, שתסייע לכם לספוג את כמויות הזיעה המעידות על אימון פרודוקטיבי וטוב.

 

אביזרים משתנים

האימונים משתנים בין מתאמן למתאמן, וישנם אימונים שונים המצריכים אביזרים שונים לטובת האימון. במרבית המקרים, בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר, הוא ידאג להביא איתו אל האימון את הציוד הנדרש. יחד עם זאת, ישנם מתאמנים שמעדיפים באופן אישי את הציוד האישי שהם רכשו ועל כן דואגים להביא אותו איתם לאימון. אביזרים שכאלו יכולים להיות כדור, משקולות, חבל קפיצה או כל אביזר אחר המסייע לאימון.

 

נשנוש קטן לאחרי האימון

עבור לא מעט מתאמנים זה נשמע פרדוקס,  אבל כן – חשוב לאכול לאחר האימון מנת חלבון. כמובן שלא מדובר על אכילה של ארוחה גדולה מיד עם תום האימון. אם אתם מתאמנים במרחק רב מהבית שלכם – מומלץ להביא איתכם אל האימון את נשנוש החלבון שתרצו ולאחר שעה-חצי שעה לאכול ארוחה המכילה את אבות המזון הדרושים. כמו כן, חשוב לאכול כ-3 שעות לפני האימון. למידע נוסף על מהם חלבונים וחשיבותם לחצו כאן

 

 

מאמן כושר אישי בחוץ

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי