אירוע החתונה מסתמן עבור רבים כאירוע נוצץ שאין דומה לו. ההילה סביב אירוע החתונה מביאה רבים להפיק אירועים בקנה מידה יוצא דופן, תוך הענקת תשומת לב גדולה לכל פרט ופרט. הרצון להפיק אירוע בלתי נשכח מביאה את הזוג המאושר לא רק לדאוג למכלול הפרטים בחתונה, אלא גם לנראות החיצונית שלהם ביומם הגדול. זוגות רבים נכנסים אל תכנית אימונים עם מאמן כושר אישי לפני החתונה במטרה להשיל במשקל ולהתחטב לקראת האירוע לו הם כל כך מצפים. אימונים זוגים לקראת החתונה נמצאו מוצלחים במיוחד. מדוע?

תומכים אחד בשניה בתהליך:

בעת שרק אחד מבני הזוג מתמסר אל תכנית האימונים, הרי שרק הוא שותף לחוויה ורק הוא מבין על מה מדובר. בעת שבני הזוג ביחד מחליטים להתאמן עם מאמן כושר אישי מקצועי, הרי ששניהם יחד עוברים את אותה החוויה שלבסוף מעצימה ומחזקת את הקשר הזוגי ומעניקה לבני הזוג בעיקר המון זמן איכות וכייף לפני יומם הגדול.

 

שחרור לחצים:

הליך הפקת החתונה גוזל מבני הזוג המון זמן, בו הם משקיעים בכל פרט ופרט על מנת להעניק לאורחים אירוע בלתי נשכח. חלוקת הזמן בין בירוקרטיה, פגישות עם ספקים ותכנונים אינסופיים, מביאה המון פעמים את בני הזוג למצב של לחץ. פעילות גופנית ידועה ביכולת שלה להפיג לחצים ולהעלות את מצב הרוח בעקבות הורמון המשתחרר במוח בעת אימון הכושר. בעת שתעשו יחד אימונים זוגיים, הרי שתפיגו את המתחים לקראת יומכם הגדל.

 

חוסכים בעלויות:

בעת שכל אחד מבני הזוג יערוך אימון כושר אישי בנפרד, הרי שהעלות עבור כל אימון תהיה גבוהה יותר, וכך ישלמו בני  הזוג יותר. בעת שעורכים אימון אישי בפורמט זוגי, הרי שבהגדרה כבר לא מדובר באימון אישי, אלא זוגי, וכך העלות פוחתת מאשר כל אחד יתאמן בנפרד. הפקת החתונה עולה לא מעט כסף, ונדמה שלפני אירוע כה גדול ישנו רצון לחסוך כספים מיותרים. בעת שתתאמנו יחדיו תחסכו את העלויות המיותרות של אימון בנפרד, ובעיקר תצאו נשכרים מההליך המשותף שתעברו ביחד לפני היום הגדול בחייכם. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי