מה יוצא לכם מאימוני כושר? החל משלווה לנשמה, דרך כבישת היעדים שלכם ועד דוגמא אישית שתעניקו לילדכם

בעזרת מאמן כושר שיעמוד לרשותכם, אתם עתידים להכנס אל העניינים במהרה ולאמץ לכם את אורח החיים הבריא שתמיד חלמתם עליו:

שלווה ונחת לגוף ולנשמה:

במהלך האימון הגופני מופרשים למוח חומרים אשר מעלים את מצב הרוח. אם חשבתם שאימון גופני מטיב רק עם גופכם, הרי שכדאי שתדעו כי גם הנפש זוכה לדלק במהלך האימון. לא בכדי מעניקים חשיבות רבה לפעילות גופנית כבר בבתי הספר היסודיים – מדובר על פעילות חשובה וחיונית המטיבה עמכם. בעת שתערכו אימון כושר אישי, יהיה ניתן לבנות לכם תכנית אימונים פרטנית המתאימה לכם במיוחד, כך שמצב הרוח שלכם עתיד לעלות, והתוצאות על גופכם ימהרו להגיע. לסוגי האימונים השונים של פרסונל טריינרס לחצו

 

משילים את הקילוגמרים העודפים:

המון פעמים סיבה להתחלת אימון כושר אישי היא הרצון להשיל את הקילוגרמים העודפים. לעתים, תזונה בלבד אינה מספיקה על מנת לחזור אל המידה שאתם חולמים עליה, והגוף זקוק לתמריץ נוסף. הפעילות הגופנית המתבצעת בפורמט של אימון כושר אישי, מכניסה אתכם אל שגרת אימונים, בה תוכלו להציב לעצמכם מטרות ברורות עם המאמן, תוך שתעקבו אחר היעד שלכם ותוכלו לאמוד את קצב ההתקדמות שלכם.

מקדישים לעצמכם שעה ביום שהיא רק שלכם:

המציאות המודרנית מכתיבה לעתים לוחות זמנים צפופים הכוללים חיי משפחה, קריירה שרוצים לטפח ולימודים. חשוב מאד להעניק לעצמכם מנוח ויציאה מהשגרה גם בזמנים לחוצים, ודרך ראויה לפנק את עצמכם היא באמצעות פעילות גופנית כזאת או אחרת. באימון שכזה אתם ניצבים במרכז, האימון מתבצע בשבילכם ועבורכם ומעבר לכל – אתם יודעים שאתם עושים למען עצמכם דבר טוב. תוכלו לקבוע את תכנית האימונים שלכם בשעה ויום קבועים בשבוע, וכך ליצור לעצמכם ממש ריטואל טקסי שתחכו לו כל השבוע. שעה אחת – שכולה רק שלכם.

 

דוגמא אישית והשראה לילדים שלכם:

כיום, יותר מתמיד, ישנה חשיבות עליונה לאורח החיים הבריא. לא מפסיקים לצוף מחקרים המשקפים כי ישנו קשר ישיר בין התזונה הנכנסת לגוף ביחד עם כושר גופני, ובין הבריאות של כל פרט. הבריאות היא משאלתם של כולם – קטנים וגדולים כאחד, כך שחשוב לטפח את הגוף באמצעות כושר גופני. מאחר ומדובר על דבר כל כך חשוב, הרי שבעת שאתם מתאמנים, אתם גם מעניקים לילדים שלכם השראה ודוגמא אישית לאורח חיים בריא. בעת שהילדים שלכם יראו אתכם מקפידים על תכנית אימונים, הרי שהם יראו בכם מודל ודמות לחיקוי, ויקשרו את הפעילות הגופנית לדבר חיובי.  למידע נוסף על מאמן כושר אישי לילדים לחצו כאן.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי