מתאמנים בבוקר – יתרונות וחסרונות:

היתרון הגדול ביותר באימונים הנערכים בבוקר, הוא העובדה כי אתם מתחילים את הבוקר ברגל ימין. באימוני הבוקר אתם מוציאים המון אנרגיה, פותחים את היום שלכם במזון לגוף ולנשמה ויודעים כי מאחר וביצעתם את האימון, הרי שיש לכם ערב פנוי. עבור ההורים, הרי שמדובר על התיזמון הנהדר ביותר לבצע אימון כושר אישי, שכן הילדים עוד ישנים, כך שאינכם צריכים בייביסיטר או סידורים אחרים בעת שאתם יוצאים לאימון בבוקר.

לקריאה מורחבת על חשיבותה של ארוחת הבוקר לחצו כאן

כאשר מדובר על החיסרון שבאימון הבוקר, הרי שישנם אלו שקשה להם מאד להתעורר בשעה מוקדמת. אימונים המתבצעים בבוקר מתחילים לעתים גם בשש בבוקר בריצה משותפת עם המאמן, כך שמדובר על השקמה מוקדמת במיוחד. ישנם אלו שאוהבים את השעות האלו ביום, ועבורם מדובר על טיימינג מעולה לבצע את האימון. לעומתם, ישנם אלו שעבורם השקמה מוקדמת היא סיכון, שכן הם עתידים להיות עייפים לאורך כל היום לפחות בחודש הראשון של האימונים עד שהגוף מסתגל. 

מתאמנים בערב – יתרונות וחסרונות:

לפי מצב התנועה בפארקים השונים, נדמה כי מרבית המתאמנים מחבבים את שעות הערב. היתרונות נעוצים בעובדה כי בשעות הערב מזג האוויר ידידותי יותר, כך שמדובר על פרמטר חשוב מאד בעת שמתאמנים. בנוסף, התנועה הרבה בפארקים השונים בהם נערכים לרוב לא מעט אימוני כושר אישיים, מכניסה אנרגיה ואווירה טובה לשגרת האימון. בעת שאתם רואים מתאמנים נוספים, אתם מרגישים בחברה טובה ותומכת, המאתגרת אתכם ומחדירה בכם מוטיבציה.

כאשר מדובר על החסרונות באימוני הערב, הרי שניתן למנות מספר דברים. ראשית, בעת שאתם אנשי משפחה עם ילדים, עליכם לדאוג לסידור עם בייביסטר, סבתא או בן או בת זוג שיגיעו מוקדם מהעבודה על מנת שתוכלו לצאת להתאמן. לעתים מדובר על לוגיסטיקה סבוכה במיוחד שלא תמיד קל להוציא לפועל. בנוסף, לאחר האימון אתם נותרים עם המון אנרגיה ונמרצות, מה שלעתים מקשה עליכם ללכת לישון. מהסיבה הזו לא מעטים אלו שלא עורכים אימונים בערב, אלא רק בשעות הבוקר או אחר הצהריים.

 

מה שטוב לכם – הוא פשוט הכי טוב:

חשוב לזכור כי אין נכון או לא נכון, ובעת שמדובר על הגוף שלכם, חשוב מאד להקשיב לו. הבחירה שתעשו היא על סמך העדפה פרטית שלכם, ומה שטוב לגוף שלכם, יהיה גם טוב לכם. 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי