אלו מכם שיוצאים לדרך בפעם הראשונה, לבטח מעסיקים את עצמם בשאלה: איך נערכים לאימון הכושר הראשון? עליכם להצטייד בציוד מסוים לטובת איכות האימון. זיכרו: לבוש, הנעלה וציוד נכון – יבטיחו לכם אימון איכותי יותר ומהנה יותר. אז מה עליכם לרכוש טרם האימון? הכל לפניכם.

 

ביגוד ספורטיבי

תמיד תוכלו להגיע אל האימון בלבוש נוח ופשוט כדוגמת מכנס קצר או טייץ בליווי חולצת טי-שירט. יחד עם זאת, כדאי שתדעו כי ישנו ביגוד מיוחד לפעילות גופנית. מלבד העובדה שמדובר על ביגוד נוח יותר, הרי שמדובר גם על ביגוד שסופג את הזיעה המופרשת במהלך האימון בצורה יעילה, וכך אתם יכולים להנות מפעילות נוחה מאד. כמו כן, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ביגוד ספורט חדש וממותג, יהפכו את האימון שלכם לחוויה ויכניס אתכם לאווירת האימון.

 

נעלי ספורט המתאימות לאימון

אולי לא כולכם יודעים, אך נעלי הספורט כיום מתחלקות למגוון סוגים המתאימים לסוגי אימונים שונים. עם מאמן כושר, אתם לבטח עתידים לשלב סוגי אימונים שונים לרבות כוח, אירובי וריצה. לכן, כדאי לרכוש נעל המתאימה לכל סוגי הספורט. נעלי חדר כושר לדוגמא, אינן מתאימות לריצה, אך נעלי הריצה דווקא כן מתאימות כנעל חדר כושר. לכן, כדאי לרכוש נעל שתתאים לכל סוגי הפעילות שאתם מתכננים עם מאמן הכושר. תמיד תוכלו להתייעץ עם המאמן טרם רכישתן, וכך לוודא כי ביצעתם רכישה מוצלחת במיוחד שתשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

 

מתאמנים בבית? דאגו לציוד מתאים

ישנם אלו שאמנם מתאמנים עם מאמן כושר, אך בחלון הזמן הפנוי שיש עד לאימון הבא איתו, מבקשים המתאמנים להתאמן בכוחות עצמם בביתם. מאמני הכושר מברכים על היוזמה הזו ועל כן יציגו בפניכם תרגילים שונים, שתוכלו לבצע לבדכם מפעם לפעם. על כן, חשוב שתצטיידו בציוד מתאים לרבות מזרן, משקולות או רצועות לאימון TRX. לפני כל רכישה שתבצעו, תוכלו להתייעץ עם מאמן הכושר שלכם על מנת לוודא כי הינכם מבצעים רכישה חכמה המתאימה לאופי האימון שאתם מבקשים לעשות. כושר בית עם מאמן כושר אישי - מידע נוסף

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי