המציאות המודרנית מכתיבה לנו כבר בהיותנו ילדים קטנים שאיפה למצוינות ולהובלה

 

ההורים דוחפים אותנו להיות התלמידים הטובים ביותר, המורים בתורם מאתגרים אותנו להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר, וכך גם בצבא, באוניברסיטה ולאחר מכן בחיינו המקצועיים.

השאיפה שלנו בכל שלב בחיים למקסם את היכולות שלנו, ולהמיר את הצלחתנו המקצועית למעמד חברתי ולמצב כלכלי שפיר, מובילות אותנו כבני אדם לחיפוש אחר שיטות יעילות ולא קונבנציונאליות, לשיפור אישי של היכולות הללו.

אחת השיטות לפיתוח ולשיפור עצמי שנפוצו בעשורים האחרונים היא שיטת NLP  אשר פותחה בשנות ה-70 של המאה  הקודמת, ומבטיחה לנוהגים על פיה לרכוש את שלל המיומנויות המעשיות אשר יהפכו את המתרגל לאדם מוצלח יותר מכל הבחינות.

 

מאימון כושר להנהלת החברה:

כמו באימון כושר בו אנו מעלים בכל פעם מחדש את רף המאמץ והדרישות מהגוף שלנו, במטרה להביא אותו להישגים טובים יותר, כך גם בשיטת NLP  מפתח המתרגל שיטות פסיכולוגיות ומעשיות אשר הופכות אותו בסוף התהליך לאדם מיומן יותר שיכולתו להוביל ולהתבלט בתחומי חייו האישיים והמקצועיים, עולה על זו של חבריו לעבודה או לארגון ובכך מסייעות לו להתקדם טוב יותר במעלה הסולם החברתי והמקצועי.

NLP  למעשה מתרגלת ומאתגרת את המיומנויות הבסיסיות אותן אנו רוכשים במהלך חיינו, ומביאה אותן לכדי מצוינות אישית. אדם הפועל לפי שיטת NLP  לעולם לא יראה בתוצאות מעשיו כישלון, שכן המילה הזו בפועל איננה קיימת בלכסיקון המונחים של השיטה.

על פי השיטה כל תוצאה שהתקבלה היא הישג (רע או טוב) אשר ממנו ניתן ללמוד, להפיק לקחים ולהתקדם הלאה.

 

מאמן כושר אישי – במשרד ובבית:

ממש כפי שבאימון כושר אישי, המאמן כושר האישי בונה ומתאים את שיטת האימון המותאמת עבור המתעמל, והאימון יכלול את כל האתגרים שלדעת המאמן, המתרגל יוכל לעמוד בהם, כך גם בשיטת NLP, תוכלו לקבוע את הצרכים והמטרות שלכם, ולפתח את הצדדים החלשים שלכם כך שיפעלו לטובתכם.

 

לא לשווא ניתן למצוא בתחום האימון האישי בעולם כמות גדולה של מאמני ספורט לשעבר, הממירים את מושגי עולם הכושר והספורט לעולם המושגים האישי של הלקוח שלהם. עולם הספורט מעצם היותו אחד התחומים התחרותיים ביותר בעולם, מהווה כר נוח לפיתוח אסטרטגיות ושיטות, אותן ניתן להשאיל לטובת חיינו האישיים.

 

מושגים כגון הגנה והתקפה, משחק אישי או משחק קבוצתי, ועוד כהנה וכהנה ביטויים מעולם הספורט הפכו בשיטות האימון האישי, לנפוצים ושגורים שכן הם מהווים תמונת מראה אמיתית של חיינו האישיים.  

 

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי