אם יש ענף ספורט אשר משלב באופן ברור ומובהק כל כך את המהנה עם המועיל – קיקבוקס הוא הענף הזה

יניב מימון - מאמן כושר אישי

אף שהוא מכונה ונמנה כספורט לחימה – אין בו אלימות. 
הוא משלב כוח, גמישות, לב ריאה. מבחינת התועלת – הוא, כשלעצמו, מכון כושר. 
הוא ודאי אחד מהאפקטיביים שבין סוגי האימונים. יש בו שילוב של עצמה ורכות, ואין הגדר הולמת אותו יותר ענף ספורר המאפשר להביא ידי ביטוי ואף לידי מיצוי עת עצמת הרכות.

האימון (מומלץ ללמוד א השיטה על-ידי מאמן כושר אישי מהנה וחווייתי. 
בנים ובנות מתאמנים יחדיו. המתאמנים בו שואלים ושואבים שיטות וטכניקות מאומנויות לחימה אחרות כגון: טאי צ'י ואגרוף. 
האימון מתבצע בתוך 'מעטפת' נעימה של מוסיקה קצבית וממריצה. יש בו אלמנטים של ריקוד. הוא מסייע לעיצוב הגוף ולחיטובו. הוא תורם להיצרות היקפים.

 

קצב אישי וערך מוסף:

האימון בקיקבוקס מובנה ושיטתי. 
יש סדר והיגיון בשיטה: תחילה טכניקה ואחר כך סבולת וכוח. דווקא הערך המוסף של האימון עשוי לסייע לכם במצבי מצוקה - שלא תדעו – מחוץ למסגרת השיעור והאימון, לצורכי הגנה עצמית. ידע, טכניקה ויכולת לעשות שימוש בזמן נתון בתרגילים עשויה לחלץ אתכם ממצבים שבהם עתם עלולים להיות מותקפים. 
 

מאמרים נוספים:
פילאטיס
מאמן כושר אישי לנכים ומוגבלים


ניתן ללמוד קיקבוקסינג   גם באופן אישי באמצעות מאמן כושר אישי וגם במסגרת קבוצתית. אימון אישי עשוי להתאים למי מכם שחוששים שהתרגול יגחיך אותם בעיני הזולת או יערים בפניהם קשיים ומכשולים פיזיים ונפשיים קשים משאת.

בהדרגה גם הם עשויים להיות מופתעים לטובה: ככל שגוברות הדינמיות של האימון ועצימותו, משתפרת היציבה ומתחזק הביטחון העצמי. בתוך כך חל גם שינוי – לא אחת דרמטי – בדימוי הגוף בכלל ובדימוי העצמי הכולל בפרט.

 

האם האימון יניב תוצאות?

תשאלו את אלי שיריאן, מאמן כושר אישי מוסמך, מקצועי ועתיר ניסיון, אשר בין שאר כישוריו והכשרותיו הוא גם מאמן מזה כ – 20 שנה באומנויות לחימה שונות. כמי שמאמין ודוגל בספורט כדרך וכאורח חיים ומיישם זאת הלכה למעשה גם בעצמו וגם כמאמן כושר.

אם מי מכם סובלים ממגבלה גופנית כל שהיא עליכם ליידע את המאמן לפני תחילת האימון והתרגול, כדי לשלול מצב שבו תיחשפו לסיכונים בלתי סבירים ובלתי מידתיים. על-פי שיקול הדעת המקצועי הוא ינחה אתכם, האם בשל המגבלה תוכלו להתאמן בקיקבוקסינג. במידה שלא – הוא לא ישאיר אתכם ללא מענה ויציע לכם אימון חלופי במגוון הסוגים של אימוני הכושר, אשר אחד או אחדים מהם ודאי עשויים להתאים גם לכם. בהצלחה. והעיקר – קומו מהתחילו להזיז עצמכם.

 

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי