הצעד המשמעותי ביותר בדרך אל שינוי הרגלים ודבקות באורח החיים הבריא הוא להחליט שאתם רוצים לעשות שינוי ולהתחיל להתאמן עם מאמן כושר אישי. בשונה מאימונים קבוצתיים, האימון האישי מותאם במאת האחוזים אליכם ומבוסס על הצרכים והמטרות שלכם. אחת השאלות הנפוצות ביותר המגיעות מכיוון המתאמנים אל עבר המאמנים, היא תוך כמה זמן רואים תוצאות. חשוב לזכור שכל מתאמן מגיב אחרת לאימונים, כל אימונים נערכים בהיקף שונה וכל תכנית תכליתה משתנה בהתאם לצרכי המתאמן. אימוני כושר אישיים יובילו אתכם ללא כל ספק לתוצאות שאתם כמהים לראות, ולפניכם כל הפרמטרים המשפיעים עליהן.

 

מה המטרה של המתאמן מהאימון?

 

הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון הוא את מטרת המתאמן. באימון הראשון עם מאמני כושר אישיים בונים תכנית אישית המתאימה לצרכי המתאמן. בעוד ישנם מתאמנים שרוצים להשיל כ-20 קילוגרמים מהמשקל שלהם, ישנם מתאמנים שרצים להיפטר רק מ-5 קילוגרמים. לכן, ישנה חשיבות גדולה למטרות שכל מתאמן מציב לעצמו. סביר כי המתאמן שרוצה להשיל רק 5 קילוגרמים ישיג את התוצאה שלו מהר יותר ממתאמן שרוצה להשיל כ-20 קילוגרמים.

 

מה התדירות בה מתאמנים?

 

דבר חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא תדירות האימונים. לאחר שהמאמן ואתם תגבשו ביחד את תכנית האימונים המתאימה לכם ביותר, תתגבש גם החלטה לגבי תדירות האימונים. ככל שתתאמנו ביותר אימונים בצורה מבוקרת, כך תוכלו להתקדם הלאה יותר אל עבר המטרות שלכם. אימון כושר אישי מאפשר לכם למצות את כל היכולות שלכם ולקדם אתכם כמה שיותר מהר אל עבר המטרות שלכם. ישנו הבדל משמעותי בהתקדמות בתוצאות עם אימונים הנערכים רק אחת לשבוע, ועם אימונים הנערכים פעמיים או שלוש בשבוע. זיכרו: יותר מאמץ והשקעה מביאים ליותר תוצאות.

 

האם אתם משנים את אורח חייכם בהתאם?

 

על מנת לראות תוצאות מרשימות, במרבית המקרים מאמן כושר ימליץ גם על שינוי באורח החיים שלכם בכל הקשור להרגלי התזונה והאכילה. המון פעמים אחד מהגורמים המעכבים את הירידה במשקל או חיזוק הגוף, הוא התזונה שרגילים אליה רבים בעולם המערבי. לטובת תוצאות מרשימות, חשוב מאד לדבוק בתפריט תזונה מגוון ובריא. לא אחת ישנה נטייה לחשוב כי אימון גופני מספיק והוא יאזן כבר את התזונה הלא בריאה. כדי להגיע לתוצאות אידיאלית, חשוב לשלב בין אימונים גופניים ובין תפריט בריא. נסו להיפטר ממזון מעובד והקפידו על ארוחות מסודרות ומגוונות. כמו כן, שתייה מסייעת גם היא בכל הקשור להורדת במשקל שכן היא מזרזרת את פעולת חילוף החומרים. ההמלצה היא לשתות כ-8 כוסות מים ביום.

 

מחבקים את התהליך ונהנים מהדרך:

 

כל מתאמן מתחיל תכנית של כושר גופני כשהוא נמצא בנקודה אחת והוא רוצה להגיע אל נקודה אחרת. חשוב לזכור שהמטרות משתנות בין מתאמן למתאמן, וכך גם אורך התהליך. הדבר החשוב ביותר שכדאי לעשות הוא לחבק את התהליך וליהנות מהדרך. לא משנה אם אתם רוצים להתחטב, להיכנס לכושר או לשרוף שומנים – לעתים לוקח לגוף זמן להגיב לשינויים שונים, בעיקר אם מעולם לא התאמנתם. מאמנת כושר אישית תלווה אתכם בתהליך החיוני שאתם מעניקים לגוף ולנשמה.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי