על מנת לעשות סדר נכון וחיוני בנושא התזונה, חשוב ללמוד מה היא תזונה נכונה

יניב מימון מאמן כושר אישי

לחברות מסחריות יש אינטרס ברור ליצור מצג, לפיו התזונה שלנו אינה מאוזנת, לקויה, חסרה ובלתי מספיקה. 
היא מבטיחה הרים וגבעות של חיזוקים ואנרגיות, מילוי חוסרים , השבת איזון שהופר. 
אנחנו עלולים לעמוד מול שפע ההיצע של תוספי תזונה ולא לדעת מה טוב עבורנו – אם בכלל- למה אנחנו זקוקים, מה עשוי להועיל ומה עלול להזיק. 

 

פרסונל טריינרס מציע לכם, בין השאר, ייעוץ של תזונאי קליני מומחה. (אגב, אצלנו אתם עשויים לצאת לא רק עם ציפור אחת ביד אלא עם קן שלם...). אבחון תזונתי מקצועי ומקיף יאפשר ליועץ התזונה לקבל תמונה מלאה ומקיפה על אודות הרגלי התזונה שלכם. 
במסגרת תכנית האכילה המומלצת הוא עשוי לכלול גם תוספי מזון חיוניים.

העדר ידע מקצועי בסיסי נדרש ואי-קיומם של בקרה ופיקוח עלולים לגרום מצב, שבו אנשים עלולים להפוך, חלילה, את תוספי המזון תחליף קבוע וחלופה לארוחות הכוללות את אבות המזון החיוניים כל כך לצמיחה, גדילה, לשמירה על הגוף ולחיזוקו.
 

תוספי תזונה נכונה:

תזונה היא מרכיב אחד, חשוב ומרכזי, במכלול הפעילויות לשמירה על בריאות. ככל שהאכילה שלכם תהיה מלאה, עשירה ומאוזנת, כך יפחתו התלות והצורך שלכם בהשלמות שונות, לרבות תוספי מזון. חברת סלוגאר מובילה את תחום תוספי  התזונה, וויטמינים ומינרלים בארץ. ככל שהתזונה שלכם תהיה חלק ממכלול פעילויות היא תהווה בסיס לשיפור מתמיד של הכושר הגופני שלכם.
 

 

פרסונל טריינרס מציעה לכם  מאמן כושר אישי אשר יסייע לכם, בהדרגה והתמדה, תוך בניית תכנית אישית ייחודית, לשנות את הגישה שלכם כלפי אימון כושר, לראות אותו כסיכוי, לחוות אותו כאתגר, לחוש את הסיפוק וההנאה הגלומים משיפור מתמיד בכושר הפיזי, ביכולת הגופנית ובהרגשה הכללית.

תוספי תזונה עשויים להוסיף לבריאותכם אבל שימוש לא מושכל בהם וצריכה בלתי מבוקרת שלהם עלולים, חלילה, להזיק. אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים שלנו בתחום התזונה והכושר. כל שאלה רצויה ולגיטימית. כל שאלה מכובדת ומוערכת – ודאי כאשר מדובר בבריאות שלכם.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי