אימונים מאמן כושר אישי | מאמר אימון קטינים - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
אימונים

אימון קטינים

אימונים >>

בהשוואה לדורות קודמים ילדינו נמצאים תחת השפעה גדולה של העולם הטכנולוגי. הם חסופים לעשרות פרסומות ביום אשר קוראות להם לאכול  מכל הבא ליד, ומבלי להסביר להם על הסכנה הכרוכה בדבר.

מגפת ההשמנה אצל ילדים הולכת וגדלה עם כל עשור שעובר. מעט מאוד ילדים מתחברים למשחקי חברה כמו "מחניים", חיי שרה", או "תופסת" , ומעדיפים לבלות את השעות הפנויות שלהם מול הטלווזיה או המחשב ולכן, בנוסף להשמנת יתר ניתן לראות עלייה משמעותית גם בהפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים.  

הרגלי החיים אליהם אנו מתרגלים בגיל צעיר, לרוב מלווים אותנו גם בחיינו המבוגרים ולכן חובתנו להשפיע על ילדינו לסגל לעצמם אורך חיים בריא יותר.

הפתרון האולטימטיבי לשיפור בריאותם הוא באמצעות אימון כושר על ידי מאמן כושר אישי הבונה להם את התוכנית הטובה ביותר עבורם.

הפעילות הגופנית מקנה לילדים משמעת עצמית, בטחון עצמי וכישוריים חברתיים.
 

 

לקריאה על אימון כוח לילדים לחצו כאן

 

חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: