אימונים מאמן כושר אישי | מאמר פעילות נשים בהיריון ולאחר לידה - מהפכת מאמן כושר אישי כבר כאן

הקמה, ניהול וייעוץ חדרי כושר
אימונים

פעילות נשים בהיריון ולאחר לידה

אימונים >>

תקופת ההריון אצל האישה נחשבת בעיני רבים כתקופה משמחת אך מהולה בחרדות ודאגות, הן לעובר שבביטנה והן כלפי הגוף הגדל והמשתנה.
בהריון מומלץ לאישה לצרוך עד שלוש מאות קלוריות נוספות ביום (בלבד). דבר שעל פי הדור הישן אינו נשמע הגיוני כי "את אוכלת בשביל שתיים" אבל לא כך הדבר.
 

לכל אישה מותאמת תכנית פעילות שונה בהתאם למצבה הבריאותי ורצונה.
 

בנוסף לתזונה נכונה על האישה לשלב פעילות גופנית. פעילות גופנית מומלצת בכל שלב בחיים ובתקופת ההיריון בפרט. במהלך ההיריון גוף האישה עובר שינויים רבים ופעילות גופנית מסייעת להתמודדות עם שינויים אלו ועם הקושי שבלידה עצמה. השירירים החשובים ביותר העוברים שינויי הם ששרירי הבטן הרוחביים העוברים "הפרדה" (עקב התגמשותה של רקמת החיבור) על מנת לפנות מקום לדופן הרחם ההולך וגדל, לכן, על האישה  לדאוג לחזק את  השרירים האנטגונסטים העובדים כמו שרירי הגב והרגלים, שיצטרכו לסחוב משקל לא מבוטל לאורך החודשים הבאים. 

פרסונל טריינרס מונה צוות מאמני כושר אישיים המומחים בהתאמת תכנית אימונים לנשים בהיריון ובשיפור הכושר הגופני לקראת הלידה. 

 

למאמר נוסף על פעילות גופנית בהיריון לחצו כאן

חזרה

למה צריך מאמן כושר אישי?

האם זוהי סוג של תופעה חולפת? מזמן כבר לא!!! רבים מאיתנו הבינו שצריך לדעת לשלב בין פעילות גופנית לחיי היום יום שלנו, כדוגמא אתם יכולים להסתובב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות בפארק ליד הבית ולראות את כמות האנשים שרצים,נוסעים על אופניים,משחקי כדור כמו שאני רואה את זה אפשר לחלק את האוכלוסייה לשתיים: אנשים שמתחילים בפעילות ספורטיבית בשביל להרגיש טוב ולהראות טוב.
קרא עוד >
 
מאמרים

מעבר לתזונת חורף

עם בוא החורף, וצניחת הטמפרטורות, חלים כמה שינויים באורח החיים של כולנו. החל מחליצת הסנדלים ומעבר למגפיים, הפעלת המזגנים על פונקציה מחממת יותר, המרת הבילוי הפופולארי בחופי הים להתכנסות בתוך הפוך במיטה החמה,  וכמובן.....השינוי בהרגלי האכילה. 
קרא עוד >

אימון ותזמון ארוחות

אורח חיים בריא מורכב מאכילה נכונה ופעילות גופנית.בשילוב מתאים בין אימון לתזונה יש תועלת רבה לשרירים ולחיטוב הגוף, לבריאות הכללית ולהפקת יותר כושר בפחות זמן.
קרא עוד >
שם מלא:
טלפון: