אימון כושר אישי - התשובה הטובה ביותר לשיפור הכושר הגופני שלכם

 

הודות לניסיון עשיר בתחום אימון הכושר האישי, פרסונל טריינרס מציעה לכם לשפר את הכושר ואת הבריאות בתהליך אישי ייחודי, מובנה וחווייתי. ברשותנו מאמני כושר אישיים הטובים בארץ. מהותו וייחודו של אימון כושר אישי הוא ביכולת להתאים את מיקום  האימון על-פי רצון המתאמנים – בית,משרד,פארק,ים. 

 

מאמן כושר אישי ומקצועי יקיים מעקב צמוד ושוטף אחר תהליך האימון ויוודא כי הוא מתקדם על-פי התכנית, בקצב המתאים לכל אחד ואחת מכם. מי מכם שנרתעים, מכל סיבה שהיא, מאימון במכון כושר יחד עם מתאמנים אחרים, מוזמנים להתאמן בהדרכתו הצמודה של מאמן כושר אישי בביתכם או בכל מקום חלופי (חיק הטבע הוא מקום מומלץ לאימון גופני אישי).

 

מאמן הכושר האישי, שיגיע אל ביתכם עם ציוד שיותאם לכם באופן אישי, יבנה יחד איתכם תכנית אישית, פרטנית, תוך לימוד והיכרות עם הצרכים, הרצונות, היכולות, המגבלות, וכל מה שעשוי להשפיע על בניית תכנית אימון כושר אישי. אנחנו, בפרסונל טריינרס יודעים ומאמינים, כי יש קשר ישיר והדוק בין אימון הגוף ובין תזונה נכונה, לכן אנחנו מציעים לך, ייעוץ תזונתי שיינתן על ידי תזונאים קליניים מוסמכים, הנמנים עם אנשי המקצוע הטובים והמובילים בתחומם בארץ.

תזונה נכונה, מבוקרת, מפוקחת ומאוזנת, תאפשר לכם למצות מאימון הכושר את המיטב ולהפיק ממנו את המרב.


 

אתם במרחק קליק אחד מהשינוי הגדול עליו חלמתם,  שינוי הבא לידי ביטוי הן בפן הנפשי והן בפן הפיזי!
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה בדף צור קשר או להיכנס לדף שאלות ותשובות.

 

  • פרסונל טריינרס, מאמני כושר אישיים 054-2882886 

 

הקמה ניהול וייעוץ חדרי כושר

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי