שמים סוף לתירוצים ומתחילים להתאמן

כבר המון זמן שאתם רוצים לעשות בשביל עצמכם משהו אך לא יודעים מה. אתם משקיעים בלי סוף בגידול הילדים, בטיפוח הקריירה ובזוגיות שלכם. כעת, הגיע הזמן להקדיש זמן גם לעצמכם ולהזין את גופכם ונשמכתם. המאמנים של "פרסונל טריינרס" מזמינים אתכם להצטרף אל מניפה רחבה של מתאמנים שזוכים בכל אימון מחדש להניע את גופם, למלא את עצמם בחיוניות ובעיקר לחייך מול המראה.

בחורף קר, בקיץ חם, אתם מחכים לתקופה של אחרי החגים או שפשוט כעת אתם עסוקים מאד בעבודה? שמים סוף לתירוצים ומתחילים להתאמן! אימון כושר אישי מבית "פרסונל טריינרס" הוא אימון שיש לו מטרת על ברורה: להשקיע בעצמכם! לתרץ זה אולי הדבר הקל, אבל הדבר הנכון הוא לעלות על מדי הספורט שלכם ולעורר את גופכם לחיים. לבחירתכם, אנו עורכים מגוון רחב של אימונים בפורמטים שונים, כך שתוכלו למצוא את האימון החביב עליכם, להתמיד בו וליהנות מהסיפוק הגדול שבתוצאות.

 

למה דווקא המאמנים של "פרסונל טריינרס"?

לצד ציוד מקצועי, חדיש ואיכותי שאיתו עושים שימוש המאמנים שלנו, אנו שמחים דגש על חומר נוסף: החומר האנושי. כל המאמנים שלנו הינם מאמנים מנוסים ומקצועיים שעברו הכשרה והינם מיומנים באימונים אישיים. אנו מאמינים ביצירת קשר חם ולבבי עם המתאמנים שלנו, בסבלנות כלפי כל מתאמן והתאמת הפתרונות המתאימים ביותר לכל אחד ואחת.

 

לצד האימון הגופני המסתמן כמטרת העל, המאמנים שלנו עומלים רבות גם על אימון מנטלי עם המתאמנים. לא אחת, מתאמנים רבים מוצאים עצמם מתקשים להתחיל את תכנית האימונים כאשר הסיבה היא מחסום מנטלי העוצר בעדם. המאמנים שלנו יהיו לצידכם וילוו אתכם לאורך כל הדרך עם החדרת מוטיבציה, עבודה מנטלית כי אתם יכולים לכבוש כל מטרה, הם ירימו אתכם כשיהיה לכם קשה ויעודדו אתכם כשתגיעו אל קצה גבול היכולת שלכם.

 

איך בונים עבורך תכנית אימונים?

אז למה בעצם לערוך את האימונים שלכם בפורמט של אימון אישי? כנראה שזו אחת השאלות השכיחות ביותר של מתאמנים הנמצאים בצומת הדרכים שבבחירת פורמט האימונים המתאים להם, ועל כן, הגיע הזמן להשיב על השאלה: אימון אישי הוא אימון הנתפר למידותיכם בלבד! בעוד אימונים אחרים מצריכים מכם להתאים את עצמכם אל קבוצה מסוימת ולהשתלב בה על פי דרגת הקושי שלה, באימונים האישיים מעניקים תשומת לב אך ורק לכם.

 

תכנית האימונים הנבנית עבורכם היא תכנית אימונים המבוססת על הרצונות שלכם, הצרכים שלכם, המטרות שלכם ורמת הקושי שלכם. מאמן הכושר האישי יבנה עבורכם תכנית אימונים מאתגרת וכזו שתקדם אתכם במינימום זמן אל מקסימום תוצאות. המאמנים האישיים שלנו עוקבים דרך קבע אחר התקדמות המתאמנים, ובהתאמה עולות רמות הקושי של האימונים.

 

היכן מתאמנים עם המאמנים שלנו?

האימונים האישיים שלנו נערכים במקומות המתאימים לכם! אם אתם מוצאים בבית הפרטי שלכם כלוקיישן האידיאלי לעריכת האימונים האישיים, יגיעו המאמנים עד אליכם. אם תרצו לערוך את האימון תחת כיפת השמיים הודות למזג האוויר הישראלי הנוח, גם פורמט זה אפשרי. המטרה? לאפשר לכם סביבה נוחה ומפרה לאימונים יעילים.

 

מה התדירות המומלצת לאימונים?

לאחר שמאמן הכושר יבין את תכלית האימונים שלכם, תקבלו החלטה משותפת בדבר התדירות המומלצת לעריכת האימונים. מספר הפעמים שתתאמנו בשבוע הינו דינאמי ומשתנה בין מתאמן למתאמן כאשר נלקחים בחשבון פרמטרים כמו מטרת האימון, מה תקופת היעד, היכולות האישיות, נקודת ההתחלה, סוג האימונים וזמינות המתאמן. כל שנותר הוא לשריין ימים ביומן, להגדיר מטרות ברורות ולכבוש את היעדים שלכם בדרך אל גזרת החלומות שלכם עם "פרסונל טריינרס"!
 

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי