כשאתם חושבים על אימון כושר, על מה אתם חושבים? לא מעטים אלו המדמיינים בראשם אך ורק חדר כושר אפרורי, אימוני כוח המבוססים על משקולות ומסלולי ריצה בלתי נגמרים. "פרסונל טריינרס" גאים להציג בפניכם את אחד מאימוני הכושר הפופולאריים ביותר: הקיקבוקסינג. אומנות הלחימה הפופולארית הפכה להיות עבור רבים תכנית האימונים החביבה עליהם ביותר. הטכניקה הפשוטה מבוססת על בעיטות ואגרופים שניתן ללמוד וליישם בקלות.

 

אימון קיקבוקסינג אחד על אחד

אצלנו ב"פרסונל טריינרס", תוכלו ליהנות מאימון אחד על אחד של אומנות הלחימה. מעבר לכך שמדובר על אימון דינאמי ומאתגר, הרי שהוא גם מסתמן כאחד האימונים היותר מועילים לאלו שמטרתם היא לשרוף קלוריות. באימון קיקבוקסינג ממוצע, תוכלו לשרוף בין 500 ל-800 קלוריות באימון של שעה. באמצעות אימון אישי, אתם לא זוכים רק להיכנס לכושר ולשרוף כמות רבה של קלוריות, אלא גם להכיר היטב את אומנות הלחימה בצורה מעמיקה. עם מאמן כושר אישי המתמחה בקיקבוקסינג, תוכלו לצאת נשכרים מכמה היבטים שונים: שריפת קלוריות, שיפור היציבה שלכם, שיפור הגמישות וכמובן שתרכשו כלים פרקטיים להגנה עצמית.

 

אימון הקיקבוקסינג כמחזק הביטחון העצמי שלכם

אז מצד אחד אכן תחזקו את הגוף שלכם עם התמדה באימונים, אך מדובר על תועלות נוספות הנלוות אל האימונים שלכם. דבקות בתכנית האימונים שתיבנה על ידי מאמן כושר אישי, תוביל אתכם אל תוצאות נפלאות בדמות גוף בריא יותר וחזק יותר. בעקבות כך, תזכו לתחושה חיונית של חוזק ושל העצמה. תחילה ניתן לתפוס את האימונים ככאלו שהתכלית שלהם לסייע לכם בהורדה במשקל או בחיזוק הגוף, אך אתם עתידים לצאת נשכרים אף יותר: הביטחון העצמי שלכם עתיד לעלות בעקבות הידיעה כי למדתם אומנות לחימה מתקדמת שתאפשר לכם להתגונן ולשמור על הביטחון האישי שלכם.

 

מטרות, התדירות בה אתם מתאמנים, צלחת מאוזנת

אז איך ממנפים את אימון הקיקבוקסינג האישי? ראשית, אתם ומאמן הכושר האישי שלכם תציבו מטרות ברורות לאימון. בנוסף, יהיה עליכם להתאמן בתדירות שתומלץ לכם על ידי המאמן בהתאם למטרות שתרצו לכבוש. כמו כן, צלחת מאוזנת המבוססת על כל אבות המזון תסייע לכם לעשות דרך יפה, משמעותית וכזו שהתוצאות בה ניכרות.
 

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי