שומרים על איכות גם עם קבוצות קטנות

 

"פרסונל טריינרס" שמחים להעניק לכם את האפשרות להתאמן עם הקרובים אליכם או לחבור אל קבוצה קיימת לטובת כבישת היעדים שלכם! האימונים שלנו נערכים עם הציוד האיכותי והחדיש ביותר, עם המאמנים המובילים ביותר ואתכם – המתאמנים בעלי המוטיבציה הגבוהה ביותר! אז איך חבילה של אימון זוגי או של קבוצות קטנות יכולה לקדם אתכם בדרך אל היעדים שלכם?

ראשית, חשוב לנו ליידע אתכם כי סטנדרט האימונים הגבוה שלנו ומתן תשומת הלב לכל מתאמן נשמרים גם באימונים הזוגיים וגם באימונים הנערכים עם הקבוצות הקטנות. המטרה שלנו היא להעניק אימון איכותי ומועיל לכל אחד מהתאמנים שלנו, ועל כן אנו מתחייבים להוציא מכל מתאמן את מקסימום היכולות שלו ולקדם אותו הלאה אל עבר המטרות שלו.

 

איך אימון קבוצתי יכול לסייע לכם בהתקדמות?

באימונים הקבוצתיים נרקמים קשרים חברתיים שהופכים את האימון שלכם ללא פחות ממפגש חברתי. הדינמיקה הקבוצתית הינה דינמיקה מפרה, מגבשת ומפרגנת, וכזו שיכולה לעודד אתכם, לחזק אתכם ולמלא אתכם במוטיבציה. האימונים נערכים באווירה טובה ומחוייכת, וכאשר לוקחים חלק עוד מתאמנים נוספים, נוצרת אווירה חברתית ומלוכדת שמועילה לכל המתאמנים. כשיהיה לכם מעט קשה, יהיה מי שירים אתכם ויחזק אתכם, ותזכו לעידוד מכל המתאמנים החברים אתכם בקבוצה.

 

זמן איכות שלכם עם בן או בת הזוג, חברה טובה או קרוב משפחה

לצד קבוצות קיימות שניתן להצטרף לאימונים איתן, הרי שתוכלו אתם לבנות את הקבוצה המתאימה לכם. אם עד היום הייתם רגילים לזמן איכות בבתי הקפה, הרי שעם מאמן כושר אישי של "פרסונל טריינרס", אתם עולים על בגדי הספורט שלכם ונהנים מזמן איכות המשותף לכם וליקרים לכם: החל מחבר או חברה קרובים, בן או בת הזוג או קרובי משפחה. אימון זוגי או קבוצתי בפורמט שכזה יעניק לכם את כל מה שאפשר לבקש: מאמן איכותי וחברה טובה. מובילים אתכם כל הדרך אל התוצאות, כובשים ביחד הישגים ומאושרים להביט במראה. תכניות האימונים נבנות בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם על ידי חוד החנית של המאמנים בישראל.


 

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי