"פרסונל טריינרס" מזמינים אתכם לקחת הצצה פנימה אל חבילות האימונים המותאמות לקהל הילדים

 

לא אחת ניתן לשייך את עולם האימונים הגופניים לקהל הבוגרים בלבד. בפועל, הנעת הגוף חיונית ורלוונטית לכל אחד – מקטנים ועד גדולים, כאשר המטרה היא לאפשר להם פעילות גופנית מעשירה, יצירת קשרים חברתיים וניצול ראוי של הזמן הפנוי הרב שיש להם.

הילדים של היום – מה ההבדל?

ילדים תמיד יהיו ילדים, אך נדמה כי הילדים של היום הינם ילדים שנולדו אל דור אחר ומייצגים דור אחר. בעולם בו הטכנולוגיה מכתיבה את הטון בו דבקים הילדים, חשיבותה של הפעילות הגופנית עולה ומסתמנת כחשובה יותר מתמיד. כיום מרבית הילדים מחזיקים במכשיר נייד שהפך להיות כלי בידורי שלא ניתן להפריד אותם ממנו. אם פעם הזמן הפנוי של הילדים היה מוקצה לפעילות גופנית עשירה, הרי שכיום זמנם הפנוי מוקדש למשחקים וירטואלים, רשתות חברתיות וצפייה בטלוויזיה.

 

ניצול אידיאלי ואיכותי של הזמן הפנוי

הפאסיביות של הילדים באה לידי ביטוי בכך שהם רוב הזמן יושבים – החל מהישיבה בכיתות הלימודים ועד הישיבה בסלון הביתי או בחדרם הפרטי לטובת גלישה ברשתות המקוונות. כך, עולה לכותרות שוב ושוב מגמת ההשמנה שהינה תוצר של ירידה משמעותית בפעילות שלהם, לצד צריכת ג'אנק פוד הזמין להם בכל פינה. אנחנו, ב"פרסונל טריינרס", בונים תכניות אימונים המתאימות לילדים וכאלו שיחזירו את הפעילות הגופנית לראש סדר העדיפויות.

 

יוצרים מעגל חברתי חדש

אורח החיים הבריא הינו מטרתם של לא מעט הורים, המבקשים להעניק לילדים חינוך המבוסס על תזונה נכונה והנעת הגוף. חבילות האימונים שלנו המיועדות לילדים מעניקות לילדכם את כל מה שאפשר לבקש, ואף יותר. אם פעם התקשורת האנושית הייתה הדרך היחידה להעביר מסרים, הרי שכיום אמצעים וירטואלים שונים תפסו את מקומה של התקשורת האנושית ונדמה כי הכישורים החברתיים של הילדים כבר לא באים לידי ביטוי. באימונים הקבוצתיים אנו שמים דגש על פירגון, חיזוק הילדים, יצירת מעגל חברתי חדש, וזאת לצד הענקת משמעות למשמעת העצמית וחיזוק הביטחון העצמי של כל ילד וילד.

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי